Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   W sierpniu na Różance

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   W sierpniu na Różance

   Serdecznie zapraszamy na koncerty plenerowe w każdą niedzielę sierpnia o godz. 12.00 w Ogrodzie Różanym. Wystąpią artyści szczecińskiej, ogólnopolskiej sceny muzycznej. W repertuarze standardy muzyki klasycznej, jazzowej oraz rozrywkowej.

    

   Różankowe potańcówki

   Podczas tegorocznych tanecznych spotkań będziemy bawić się zarówno w rytmach rodzimej muzyki rozrywkowej jak i światowych hitów. Na parkiecie spotykamy się w niedzielę – 13 i 27 sierpnia w godz. 17.00-20.00.

    

   Różana Czytelnia, czyli plenerowa strefa wolnych książek. Każdy kto odwiedzi Różany Ogród będzie mógł zostawić, wziąć lub poczytać książkę na miejscu. ZAPRASZAMY do plenerowej czytelni każdego dnia!

   Program dostępny na stronie www.saa.pl

   SIERPIEŃ

   Niedziela 06. sierpnia

   12.00

   Koncert Chóru Kameralnego ZUT w Szczecinie z dyrygentem prof. Iwoną Wiśniewską-Salamon. Chór wykona wiązankę znanych polskich utworów.

    

   Niedziela 13. sierpnia

    

   12.00

   PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO !!!! W programie koncertu piosenki z Kabaretu Starszych Panów, przywołujące najświetniejszy duet muzyczno-literacki i intelektualny dorobek Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory z charakterystycznym poczuciem humoru, dystansem do życia,  ogromną wrażliwością i tak rzadkim teraz, rysem inteligentnego dialogu z wymagającą publicznością. Ten wyjątkowy arsenał piosenek wzięły na swoje barki dwie artystki: Julita Kożuszek i Dorota Wasilewska, starając się  nie uszczknąć niczego z niuansów i poczucia humoru charakteryzujących twórczość obu mistrzów.

    

   Skład zespołu:

   Julita Kożuszek - wokal

   Dorota Wasilewska - wokal

   Michał Zuń - kontrabas

   Adam Lewandowski – perkusja

    

   17.00-20.00

   Różankowa potańcówka czyli pląsy przy gorących, letnich rytmach!

    

   Niedziela 20. sierpnia

    

   12.00

   W CIENIU MEGO DRZEWA

   piosenki Georgesa Brassensa

   wykonują Sławomir Błęcki (wokal, git. klas.) i Tomasz Pikulski (kontrabas)

    

   W CIENIU MEGO DRZEWA to program złożony z utworów kultowego francuskiego poety i pieśniarza Georgesa Brassensa w przekładach B. Jabłońskiej, S.Błęckiego, F.Łobodzińskiego i J.Menela i w muzycznym opracowaniu S.Błęckiego i T. Pikulskiego.

   Zapraszamy do zagoszczenia w niezwykłym muzycznym i poetyckim świecie, do przebywania na czas koncertu "W cieniu mego drzewa" - pod drzewem poezji i muzyki Georgesa Brassensa.

    

   Niedziela 27. sierpnia

    

   12.00

   The GANG

    

   Zespół złożony z młodych szczecińskich muzyków w składzie Nailah Vitha, Sławek Ostrowski, Emilia Dąbrowska i Charity Akinyi W programie znane standardy muzyki rozrywkowej.

    

   17.00-20.00

   Różankowa potańcówka na zakończenie sezonu, podczas której z głośników popłyną największe hity.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!