Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Repertuar Filharmonii na nowy sezon i sprzedaż biletów

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Repertuar Filharmonii na nowy sezon i sprzedaż biletów

   Recital Bruce'a Liu, „Requiem dla mojego przyjaciela” Zbigniewa Preisnera, Adam Bałdych z Leszkiem Możdżerem, Aga Zaryan, Pianohoolohan, czy uwielbiana przez melomanów Symfonia nr 5 Beethovena - to tylko niektóre z muzycznych niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla naszych melomanów w jubileuszowym sezonie.

   Pełen repertuar na pierwszą część sezonu został opublikowany, a już niebawem ruszy przedsprzedaż abonamentów na nowych zasadach i sprzedaż biletów.

   Repertuar Filharmonii na pierwszą część sezonu zawiera spis wszystkich koncertów do końca grudnia 2023, a także lubiane przez państwa cykle koncertowe prezentowane w całości (czyli od września 2023 do czerwca 2024).

   Z okazji dwóch pięknych jubileuszy – 75-lecia Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie i 70-lecia powołania do życia samej Filharmonii – które świętujemy w nadchodzącym sezonie, mamy dla melomanów wiele muzycznych niespodzianek. Czekają nas spotkania z wybitnymi artystami, najpiękniejszą muzyką symfoniczną (zarówno tą najbardziej popularną, jak i mniej znaną), a także pełne emocji koncerty w cenionych przez melomanów cyklach.

   Tegorocznym artystą rezydentem jest sekstet proMODERN – jedyny w Polsce zespół wokalny specjalizujący się w wykonawstwie muzyki współczesnej, zdobywca pięciu nagród polskiego przemysłu muzycznego Fryderyk. W nadchodzącym sezonie artystycznym odbędą się cztery koncerty proMODERN w ramach rezydencji z czego dwa pierwsze już 15 września i 3 grudnia 2023.

   Nowe zasady abonamentów

   Wraz z nowym sezonem zmienią się zasady zakupu abonamentów. Abonament będzie obejmował zakup dla jednej osoby co najmniej 7 biletów na 7 dowolnie wybranych koncertów. Można będzie więc, w ramach jednego abonamentu, nabyć bilety zarówno na piątkowe koncerty symfoniczne, ale i koncerty kameralne, jazzowe, z muzyką tradycyjną czy rodzinne. Abonament może także także obejmować koncerty w ramach Turnieju Muzyków Prawdziwych i festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM.

   Kupując bilety w abonamencie otrzymają Państwo zniżkę 15% od ceny każdego biletu oraz atrakcyjne rabaty w sklepie Filharmonii.

   Oczywiście osoby, które, jak dotychczas, zainteresowane są jedynie wielką symfoniką, będą mogły wybrać siedem koncertów tylko spośród piątkowych propozycji symfonicznych.

   Kolejną nowością jest abonament cyklowy. O ile w przypadku muzyki klasycznej i wydarzeń edukacyjnych prezentujemy pierwszą połowę sezonu, o tyle cykle Rubato (muzyka świata), Espressivo (jazz) i Brillante (muzyka rozrywkowa) przedstawiamy Państwu w całości, czyli zarówno pierwszą jak i drugą połowę sezonu 2023/2024.

   Abonamenty cyklowe obejmują wszystkie koncerty z danego cyklu w całym sezonie. Dokonując zakupu takiego abonamentu, Melomani skorzystają ze zniżki 10% na każdy z biletów oraz z atrakcyjnych rabatów w sklepie Filharmonii.

   Sprzedaż biletów

   Wzorem roku ubiegłego, Filharmonia postanowiła uhonorować swoich najwierniejszych Melomanów, dając im możliwość wcześniejszego zakupu biletów. Tym razem dla osób kupujących abonamenty przeznaczamy dwa dni przedsprzedaży - 20 i 21 czerwca. Kasa będzie czynna wcześniej, bo już od godziny 11:00.

   Uwaga: W dniu przedsprzedaży abonamentów, kupujący abonament tradycyjny i/lub cyklowy będą mogli także dokonać zakupu pojedynczych biletów na inne koncerty.

   20 i 21 czerwca w kasie obsługiwane będą tylko osoby kupujące abonament lub abonament cyklowy i inne bilety.

   Sprzedaż online, zarówno pojedynczych biletów jaki i abonamentów ruszy 22 czerwca o godzinie 13:00. Wszystkie wiadomości mailowe, dotyczące rezerwacji, przesłane do kasy Filharmonii przed 22 czerwca do godz. 13:00 nie będą rozpatrywane.

   Kalendarium sprzedaży biletów

   20 i 21 czerwca, od godz. 11:00 – stacjonarna przedsprzedaż abonamentów (w kasie Filharmonii)

   22 czerwca, godz. 13:00 – rozpoczęcie sprzedaży biletów i abonamentów oraz rezerwacji; w kasach i przez internet.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!