Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Oto „Złota Dziesiątka” Zjazdu Młodych Gwiazd

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Oto „Złota Dziesiątka” Zjazdu Młodych Gwiazd

   Za nami przesłuchania konkursowe, które odbyły się w zeszły weekend w szczecińskim Jazzment Klubie. Oto finaliści.

   Do tegorocznej „Złotej Dziesiątki” szczecińskiego Zjazdu Młodych Gwiazd, która zawalczy o Nagrodę im. Heleny Majdaniec, dostali się:

   Wiktoria Bielińska – Trzcinica;

   Gabriela Borkowska – Przasnysz;

   Milena Konieczna – Legnica;

   Maria Kupczyk - Ostrów Wielkopolski; 

   Martyna Maciąg – Złocieniec;

   Antoni Płaczek – Barlinek;

   Jagoda Rataj – Katowice;

   Oliwia Stefanowska – Lublin;

   Zofia Tyma – Złocieniec;

   Anna Wolska – Żory.

   Zgodnie z regulaminem Gabriela Borkowska, dostała od Dyr. Artystycznego ZMG „dziką kartę”. Wszystkim finalistom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w przesłuchaniach.

   Finał 6. Zjazdu Młodych Gwiazd odbędzie się 19 sierpnia 2022 r., w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec jednym z największych i najpiękniejszych amfiteatrów w Polsce.

   Po roku przerwy, Zjazd Młodych Gwiazd powrócił w nowej odsłonie; z nowym logo i… regulaminem. Wsłuchując się w głosy uczestników poprzednich edycji, dokonano ważnych zmian, dzięki którym Konkurs był dostępny dla wszystkich wykonawców, w przedziale wiekowym: 14-17 lat, kochających polską piosenkę.

   Nowością był sposób wyłaniania uczestników. Od tego roku nie są najważniejsze wcześniejsze sukcesy. Liczyło się tylko tu i teraz. Przesłuchania wstępne, odbyły się 29, i 30 kwietnia w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej. Zgłosiła się blisko 100 młodych wykonawców.

   By wziąć udział w Zjeździe i powalczyć o prestiżową Nagrodę im. Heleny Majdaniec, uczestnicy przygotowali polską piosenkę, którą na przestrzeni lat, wyśpiewała polska wokalistka.

   Gratulujemy finalistom i do zobaczenia w sierpniu w Teatrze Letnim w Szczecinie!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!