Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   "Odzyskała dawny blask i tętni życiem". Willa Lentza nagrodzona

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   "Odzyskała dawny blask i tętni życiem". Willa Lentza nagrodzona
   1.jpg
   2.jpeg

   Redakcja "Magazynu VIP" co roku nagradza podczas Gali VIP wybitne osobowości życia publicznego, uznanych ludzi kultury, skutecznych menedżerów i samorządowców, ale także wyróżniające się marki i miejsca, które warto znać.

   Jak podano w materiałach prasowych wydawcy: „Obok luksusowych, pięknie usytuowanych hoteli nagrodzono dwa inne wyjątkowe miejsca warte odwiedzenia. To restauracja Spichlerz Gliwice, stworzona w zrewitalizowanym, zabytkowym spichlerzu, serwująca tradycyjną, staropolską kuchnię, oraz Willa Lentza, która po renowacji odzyskała dawny blask i tętni życiem jako miejsce organizacji wielu wydarzeń kulturalnych”.

   ‘’Tytuł Rekomendacja VIP-a 2022 jest wyrazem uznania dla wyjątkowej oferty, łączącej różne dziedziny sztuki, której dopełnieniem jest piękne otoczenie zrewitalizowanego zabytku, sprzyjające obcowaniu z kulturą.’’

   W laudacji podczas ceremonii wręczenia nagród podkreślono:

   "Willa Lentza – wyjątkowa instytucja kultury, której działalność zainaugurowano w czerwcu ub.r. w zabytkowej willi. Willa Lentza po kompleksowym remoncie odzyskała dawny blask, a wraz z renowacją tchnięto w nią nowego ducha. Dziś tętni życiem i zachęca do obcowania z historią oraz sztuką przez duże S. Bogaty kalendarz kulturalny sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – od wystaw, przez koncerty, m.in. jazzowe i klasyczne, po wydarzenia specjalne, choćby „Śniadania w ogrodzie”. Zrewitalizowana Willa Lentza przyciąga spragnionych kultury do artystycznego salonu miasta! "

   Statuetki VIP wręczono między innymi:

   Janowi Englertowi, Magdalenie Zawadzkiej, Aleksandrze Koniecznej, Pawłowi Delągowi, Rafałowi Królikowskiemu, Rafałowi Zawierusze, Alicji Majewskiej, Włodzimierzowi Korczowi, Robertowi Korzeniowskiemu, firmie Muszynianka, firmie THALGO.

   Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie!

   https://magazynvip.pl/jubileuszowa-10-gala-vip-i-znamienite-grono-laureatow/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!