Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Muzyczne poranki dla wnuków i dziadków

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Muzyczne poranki dla wnuków i dziadków

   Marzy ci się niezwykły poranek z wnukami? A może zastanawiacie się, dokąd udać się w poniedziałkowe przedpołudnie z babcią i dziadkiem? Odpowiedzią są międzypokoleniowe poranki muzyczne w Filharmonii - Donuta zaprasza! Najbliższy już w poniedziałek, 30 stycznia o godz. 9:00 i 11:00. Bilet kosztuje 20 zł.

   Nie sposób przecenić roli babć i dziadków w wychowaniu dziecka – ich cierpliwości, spokoju, wiedzy i życiowego doświadczenia. Przebywanie z nimi to dla dziecka same korzyści, a i seniorzy czerpią wiele radości i pozytywnych emocji z kontaktu z najmłodszymi.

   Wiedząc, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa muzyka, znaleźliśmy przestrzeń na to, by połączyć jej wpływ z zacieśnianiem międzypokoleniowych więzi. W tym sezonie artystycznym koncerty „Donuta zaprasza” przygotowaliśmy z myślą zarówno o dzieciach, jak i seniorach. W wybrane poniedziałkowe poranki zapraszamy ich do sali kameralnej, aby wspólnie przeżywać barwy muzyki granej na żywo przez szczecińskich filharmoników.

   Koncert prowadzą dwie muzyczne osobowości - Takcik i Wiolina. W postać Takcika wciela się Kacper Odrobny - nauczyciel gry na fortepianie, muzyk i improwizator. Wiolina to Julia Hałas - perkusistka i animatorka kultury, która aktywizuje dzieci i seniorów do wspólnej zabawy.

   Wspólne cieszenie się muzyką, lubianą i znaną zarówno przez młodszych jak i starszych, odkrywanie brzmień instrumentów, muzyczne ciekawostki i wiedza, które przemycają nasi prowadzący – wszystko to sprawia, że te międzypokoleniowe spotkania nabierają wyjątkowego charakteru i na długo pozostają w pamięci.

   Na muzycznych spotkaniach „Donuta zaprasza” otwieramy szeroko nasze drzwi nie tylko dla zorganizowanych grup dzieci i seniorów, ale także dla indywidualnych gości. Z babcią i dziadkiem, z wnuczką i wnuczkiem – spotkajmy się wszyscy razem, by wymienić się doświadczeniami i emocjami i pełni muzycznej, międzyludzkiej energii, pozytywnie rozpocząć tydzień!

   Międzypokoleniowe spotkania „Donuta zaprasza” odbywają się w Filharmonii w Szczecinie w wybrane poniedziałki o godzinie 9:00 i 11:00. Najbliższe już 30 stycznia! Bilety w cenie 20 zł.

   Na kolejne zaś zapraszamy w 6 i 27 lutego oraz w następnych miesiącach. Pełen harmonogram można znaleźć na stronie internetowej filharmonia.szczecin.pl. Więcej informacji można zaś uzyskać w kasie i na infolinii.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!