Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie poszerza e-ofertę

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie poszerza e-ofertę

   Od 6 grudnia do platform Legimi i IBUK dołącza Empik Go. To dodatkowy dostęp do 70 000 zbiorów, wśród których znajdują się ebooki, audiobooki i podcasty, w tym unikalne produkcje tej platformy. Empik Go daje również możliwość pobierania zbiorów na Kindle i pracy zarówno online, jak i offline.

   - Od teraz nasi Czytelnicy będą mogli wybrać jedną z aplikacji, z której będą chcieli korzystać - mówi Artur Niewczas z Działu Promocji MBP w Szczecinie. - Oprócz dziesiątek tysięcy e-booków na platformach znajdziemy oczywiście audiobooki, ale także synchro-booki w Legimi oraz audio-seriale i podcasty w Empik Go. Dla osób szukających treści o charakterze naukowym pozostaje oczywiście platforma IBUK.

   Oferta do wszystkich platform jest bezpłatna. Wystarczy przyjść po kod do którejkolwiek z naszych filii.

   - Kod trzeba zarejestrować w miesiącu, na który został wydany i ważny jest przez miesiąc od momentu aktywacji - informuje Artur Niewczas. - Pamiętajcie, że liczba kodów jest ograniczona!

   Więcej informacji na stronie www.mbp.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!