Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Męskie Granie znów w Szczecinie!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Siedem miast, 14 koncertów i tysiące fanów pod sceną – ciesząca się niesłabnącą popularnością trasa festiwalowa Męskie Granie powraca. W ramach czternastej już edycji, projekt sponsorowany przez markę Żywiec zawita do Szczecina, Poznania, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Żywca.

   Jedyna taka trasa festiwalowa na świecie

   Męskie Granie od lat stanowi miejsce spotkań fanów najlepszej polskiej muzyki. Także w tym roku sponsor wydarzenia, marka Żywiec, zachęca do opuszczania swoich czterech ścian i wspólnego doświadczania artystycznych eksperymentów, niebanalnych muzycznych połączeń oraz projektów, które często można usłyszeć wyłącznie na Męskim Graniu.  W tym roku ta jedyna w swoim rodzaju trasa festiwalowa odwiedzi siedem miast: Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawę (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem).

   Tego lata podczas 14. edycji projektu, fani najlepszej polskiej muzyki mogą spodziewać się wielu zmian – pierwszą zapowiedzią jest nowa identyfikacja wizualna. Z pewnością nie zmieni się jedno – na dwóch scenach zaprezentują się najlepsi polscy artyści, zarówno ci znani z poprzednich edycji Męskiego Grania, jak i zupełnie nowi reprezentanci młodego pokolenia. Podobnie jak w ubiegłym roku koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Oba dni będą miały zupełnie inny program – nie zabraknie nowości i debiutów oraz nieoczekiwanych połączeń. Męskie Granie Orkiestrę 2023, której skład ujawniony zostanie w maju, będzie można usłyszeć w każdą sobotę. Zwieńczeniem piątkowych koncertów będzie natomiast zupełnie nowy format. Cały line-up Męskiego Grania zostanie zaprezentowany w najbliższych tygodniach.

   – Ruszamy z 14. edycją trasy festiwalowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, Managerka Marki Żywiec. – Przed nami liczne nowości, zarówno na poziomie artystycznym, jak i organizacyjnym. Chcemy dawać jeszcze więcej pretekstów do wyjścia z domu i spotykania się z bliskimi, a wszystko to w towarzystwie najlepszej polskiej muzyki. Już nie możemy się doczekać aż będziemy mogli ujawnić niespodzianki przygotowane na ten rok, zwłaszcza, że trasa niejednym jeszcze zaskoczy, o czym będziemy informować w naszych mediach społecznościowych – zapraszamy do ich śledzenia – dodaje Nowakowska. 

   Bilety

   Otwarta przedsprzedaż biletów dla wszystkich fanów trasy wystartowała 13 kwietnia o 12.00 na eBilet.pl.

   Płatność za bilety możliwa wyłącznie za pomocą BLIKA, oficjalnego partnera tegorocznej trasy. Aby zapłacić BLIKIEM, potrzebny jest jedynie telefon z aplikacją mobilną banku, który go udostępnia. Ma go dziś praktycznie każdy bank w Polsce.

   Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 239 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 419 zł.

   Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

   - 16-17 czerwca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński

   - 23-24 czerwca – Poznań, Park Cytadela

   - 7-8 lipca – Warszawa, Służewiec

   - 21-22 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena

   - 4-5 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa

   - 11-12 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe

   - 25-26 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!