Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Koncert Kasi Moś w Szczecinie. Festiwal Słyszę Dobre Dźwięki

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Koncert Kasi Moś w Szczecinie. Festiwal Słyszę Dobre Dźwięki

   1 czerwca w złotej sali Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie wystąpi Kasia Moś ze swoim zespołem i przeniesie nas do nietuzinkowego świata swojej twórczości. Charytatywny koncert otworzy tegoroczną edycję festiwalu Słyszę Dobre Dźwięki.

   Młodzi wokaliści na rozgrzewkę

   Koncert inaugurujący festiwal „Słyszę Dobre Dźwięki” będzie niezapomnianym muzycznym spotkaniem – zarówno dla starszych jak i młodszych. A jako że data 1 czerwca zobowiązuje (wszak to Dzień Dziecka), to oprócz głównej gwiazdy – Kasi Moś – na scenie złotej sali symfonicznej wystąpią także młodzi i wyjątkowo zdolni wokaliści ze szczecińskiego Studia Wokalnego Damiana Wójcika.

   Młodzi artyści rozpoczną koncert i rozgrzeją publiczność wykonując znane i lubiane utwory polskich i zagranicznych artystów, w zupełnie nowych aranżacjach.

   Kasia Moś w złotej sali

   Zaraz po występie młodych wokalistów wystąpi Kasia Moś ze swoim zespołem i przeniesie nas w nietuzinkowy świat swojej twórczości. Kasia Moś podczas każdego spotkania z publicznością tworzy wyjątkowy klimat, który pozwala oderwać się od codzienności i przenieść się do świata wyjątkowej muzyki.

   Artystka pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny i choć swoją muzyczną edukację zaczynała w klasie wiolonczeli i fortepianu, to zdecydowała się poświęcić karierze wokalnej. W 2015 roku wydała swój debiutancki album „Inspination” – bogaty aranżacyjnie i brzmieniowo album, z którego przebija r’n’b, soul, jazz, funk, słychać też echa electro i rocka. Na rynku jest też już dostępna najnowsza płyta Kasi Moś z utworami Karin Stanek w zupełnie nowych, nieoczywistych, nowoczesnych, klubowy aranżacjach. W listopadzie 2022 r. odbyła się premiera najnowszego singla pt. „Zapomnij" – bardzo osobistego utworu nagranego w duecie z Leszkiem Możdżerem.

    Podczas koncertu usłyszymy utwory z płyty „MONIUSZKO200", „Karin Stanek” oraz autorskie kompozycje artystki.

   Na koncert Kasia Moś z zespołem zapraszamy 1 czerwca o godzinie 19:00. Bilety w cenie 70/80 zł do nabycia na bilety.fm.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!