Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   Jednego dnia Filharmonia zakończy i zaprezentuje nowy sezon artystyczny

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Jednego dnia Filharmonia zakończy i zaprezentuje nowy sezon artystyczny

   Alena Baeva, Janusz Olejniczak, Artur Ruciński, Antoni Wit, Alessio Bax, Adam Pierończyk, Natalia Kukulska, Paulina Przybysz, Jimek, Max Cooper, Tomasz Mreńca to tylko wybrane gwiazdy, które pojawiają się w repertuarze nadchodzącego sezonu artystycznego 2022/2023 w Filharmonii w Szczecinie. Co jeszcze usłyszymy w salach koncertowych Filharmonii w Szczecinie? 

   Opublikowany został repertuar na pierwszą część sezonu – zawiera on spis wszystkich koncertów do końca grudnia 2022 r. W tym sezonie artystycznym, oprócz symfoniki, ponownie pojawią się lubiane przez Państwa cykle: jazzowy Espressivo, elektroniczny SoundLab, folkowy Rubato, corossoverowy Brillante oraz niekonwencjonalny Energico.

   Repertuar w wersji elektronicznej znajdziecie Państwo w załączniku. (.pdf 9 MB)

   Dodatkowo, w nowym sezonie przygotowaliśmy fenomenalną ofertę edukacyjną oraz dwa koncerty specjalnie. Zapraszamy także do naszych przestrzeni wystawienniczych: Galerii Przy Cerkwii oraz Galerii Poziom 4.

   W tym sezonie artystycznym przygotowaliśmy także znane wszystkim nasze festiwale: Music. Design. Form, Turniej Muzyków Prawdziwych oraz International Lutoslawski Youth Orchestra. To czołowe i unikatowe projekty realizowane w Filharmonii od wielu lat. Każdy z nich reprezentuje odrębną osobowość i charakter gatunkowy.

    

   Kalendarium sprzedaży biletów:

   • od 21 czerwca 2022, godz.  13:00 - internetowa sprzedaż biletów
   • od 9 sierpnia 2022, godz. 13:00 - przedsprzedaż abonamentów w kasach
   • od 10 sierpnia 2022, godz. 13:00 - stacjonarna sprzedaż biletów i rezerwacje  

   Dzisiaj (tj. 10 czerwca 2022) Filharmonia także zakończy sezon artystyczny wyjątkowym koncertem z lokalnym akcentem. Wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie pod batutą Rune Bergmanna, wystąpi Chór Akademii Morskiej w Szczecinie oraz Pomerania Swingers pod kierownictwem Sylwii Fabiańczyk-Makuch oraz soliści Emma Bell – sopran oraz Andrew Foster-Williams – baryton. W programie A Sea Symphony Ralpha Vaughan Williamsa, który wybrzmi po raz pierwszy w naszym mieście. Początek koncertu o godzinie 19:00.

   Załączniki

   • Repertuar2022-2023 cześć 1.pdf

    application/pdf

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!