Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Jacaszek/Wesołowski - premiera płyty i koncert

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Jacaszek/Wesołowski - premiera płyty i koncert

   Zainteresowanie nie słabnie, a od teraz jeszcze łatwiej zgłosić się na kurs motorniczego.

   Nie słabnie zainteresowanie naborem na kolejny kurs na motorniczego w Tramwajach Szczecińskich. Tymczasem spółka upraszcza jeszcze bardziej ścieżkę zgłoszeń. Od teraz potencjalni kandydaci nie muszą już wysyłać CV – wystarczy, że wypełnią prosty formularz zgłoszeniowy na stronie https://kursmotorniczego.ts.szczecin.pl/. Dział rekrutacji Tramwajów Szczecińskiej skontaktuje się z każdym kandydatem i ustali z każdym indywidulanie termin i warunki kursu.

   - W trwającym obecnie kursie na motorniczego bierze udział 19 osób - mówi Kacper Reszczyński, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Szczecińskie. - Po jego zakończeniu i zdaniu egzaminu nowi motorniczowie wejdą do służby na początku przyszłego roku.

   Kolejny kurs ma rozpocząć się 4 grudnia br. Z szesnastoma chętnymi podpisano już umowy kursowe. Nabór na kurs trwa do 28 listopada br.

    Jak wygląda kurs?

   Kurs przygotowujący do egzaminu na kierowanie tramwajem to 77 godzin zajęć teoretycznych i 60 praktycznych (według grafików ustalanych indywidualnie). Plan zajęć obejmuje 10 dni od poniedziałku do piątku przez dwa tygodnie w godzinach od 8:00 do 15:00.

   Od sierpnia br. zainteresowanie kursem stale rośnie. Ostatni egzamin na motorniczego zdało 12 osób. W przyszłym roku Tramwaje Szczecińskie planują kolejne kursy na motorniczego.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!