Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Góry i Lodowy Pałac. Premiera nowego wydawnictwa Filharmonii Szczecin

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Góry i Lodowy Pałac. Premiera nowego wydawnictwa Filharmonii Szczecin

   18 lutego 2022 odbędzie się premiera wydawnictwa muzycznego pt. „Mieczysław Karłowicz - Poematy symfoniczne vol. 2”. Płyta będzie w sprzedaży zarówno w stacjonarnym, jak i internetowym sklepie Filharmonii w Szczecinie. Dostępna będzie także w najpopularniejszych serwisach streamingowych. 

   Z ogromną przyjemnością prezentujemy 6 część z serii Mieczysław Karłowicz, a dokładnie druga odsłonę Poematów symfonicznych, zagraną przez Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie pod batutą Rune Bergmanna. Premiera już 18 lutego 2022 roku. 

   Utwory znajdujące się na płycie Mieczysław Karłowicz - Poematy symfoniczne vol.2 są inspirowane wyjątkową twórczością patrona i artystycznego ducha szczecińskiego Lodowego Pałacu. Tworzą one klamrę kompozycyjną w dotychczasowym zbiorze wydawnictw płytowych Filharmonii Szczecin, tym samym otwierając kolejne ścieżki wydawnicze. 

    

   Jego melodie łatwo można by wziąć za dzieła Straussa czy Czajkowskiego, co wiele mówi o jakości tego cudownego kompozytora.

   Rune Bergmann

   Dyrektor Artystyczny

   Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

    

   „Mieczysław Karłowicz - Poematy symfoniczne vol. 2” to doskonała okazja do tego, aby wybrać się w sentymentalną podróż w bezkres natury, okraszony górskimi widokami oraz szerokimi horyzontami w rytm i harmonii utworów zagranych przez szczecińskich filharmoników. W wydaniu Super Audio CD umieszczonym w ekskluzywnym jewel box znajdziecie Państwo 2 utwory: 

   1. STANISŁAW I ANNA OSWIECIMOWIE OP.12 / STANISŁAW AND ANNA OSWIECIM SYMPHONIC POEM OP. 12 (24:09)
   2. EPIZOD NA MASKARADZIE OP.14 / AN EPISODE AT A MASQUERADE OP. 14 (27:52) 

   W tym momencie udostępniamy link do przypomnienia o premierze w albumu w najpopularniejszych serwisach streamingowych:  https://id.ffm.to/poematyvol2fs oraz do zapoznania się z pozostałymi wydawnictwami:

   Karłowicz. Philharmonic. Szczecin – https://youtu.be/YoDxRMu71wE

   Mieczysław Karłowicz – Odrodzenie - https://naxos.lnk.to/karlowicz

   Mieczysław Karłowicz – Poematy symfoniczne – https://www.empik.com/mieczyslaw-karlowicz-poematy-symfoniczne,p1236213192,ebooki-i-mp3-p

   Mieczysław Karłowicz – Pieśni - https://umusicpl.lnk.to/KarlowiczPiesni

   Mieczysław Karłowicz Recomposed - https://id.ffm.to/karlowiczrecomposed

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!