Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Finałowe koncerty ILYO we Wrocławiu i Szczecinie już pod koniec sierpnia

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Finałowe koncerty ILYO we Wrocławiu i Szczecinie już pod koniec sierpnia

   Młodzieżowa orkiestra łącząca utalentowanych muzyków z całego świata wystąpi w sali głównej NFM we wrocławiu 24 sierpnia. Dzień później, 25 sierpnia zagra w złotej sali Filharmonii w Szczecinie w ramach finału projektu ILYO 2023. Bilety już w sprzedaży.

   Już po raz jedenasty Filharmonia zaprosiła do International Lutosławski Youth Orchestra młodych, utalentowanych instrumentalistów z całego świata, ale także wyjątkowych tutorów, którzy podczas kursów mistrzowskich w poszczególnych sekcjach instrumentalnych przygotują ich, nuta po nucie, do pierwszego koncertu symfonicznego.

   W tym roku International Lutosławski Youth Orchestra zagra dwa finałowe koncerty pod koniec sierpnia. Będzie można posłuchać jej na żywo w dwóch wspaniałych salach koncertowych – Sali Głównej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu (24 sierpnia) oraz w złotej sali Filharmonii w Szczecinie (25 sierpnia).

   Bilety są już dostępne w sprzedaży online.

   24 sierpnia, godz. 19:00, Sala Główna Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu
   KUP BILET
   25 sierpnia, godz. 19:00,Złota sala Filharmonii w Szczecinie
   KUP BILET

   International Lutosławski Youth Orchestra zagra pod batutą maestro Rune Bergmanna, a jako solista w koncercie Straussa wystąpi znakomity oboista Mateusz Żurawski.

   Więcej na ILYO.filharmonia.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!