Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Filharmonia. Warsztaty Raniutto w trzech odsłonach już od stycznia

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Filharmonia. Warsztaty Raniutto w trzech odsłonach już od stycznia

   1 grudnia ruszy sprzedaż biletów na styczniowe warsztaty Raniutto. Od nowego roku zapraszamy na Raniutto dla aż trzech grup wiekowych. W sobotnie zimowe poranki Filharmonia znów będzie tętnić kolorem, beztroską i – rzecz jasna – muzyką!

   Sobotnie warsztaty we foyer Filharmonii zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. W odpowiedzi na prośby rodziców, postanowiliśmy wraz z nowym rokiem zmienić lekko podział wiekowy grup. Od stycznia 2023 warsztaty Raniutto będą się odbywały w trzech odsłonach. O godzinie 9:00 zapraszamy najmłodszych w wieku 1-2 lata, o godzinie 10:30 – dzieci w wieku 3-4 lata, a o godzinie 12:00 – dzieci w wieku 5-6 lat.

   Ta ostatnia, najstarsza grupa będzie się spotykać w sali kameralnej - dzięki temu zajęcia zmienią lekko swoją formułę i będą niezapomnianym edukacyjnym spotkaniem dla starszych przedszkolaków, ich rodziców, dziadków i opiekunów.

   1 grudnia o godz. 13:00 rozpocznie się internetowa i stacjonarna sprzedaż biletów na styczniowe warsztaty Raniutto:

   14 stycznia, godz. 09:00 – dla dzieci od 1. do 2. roku życia z opiekunami;

   14 stycznia, godz. 10:30 – dla dzieci od 3. do 4. roku życia z opiekunami;

   14 stycznia, godz. 12:00 – dla dzieci od 5. do 6. roku życia z opiekunami;

   28 stycznia, godz. 09:00 – dla dzieci od 1. do 2. roku życia z opiekunami;

   28 stycznia, godz. 10:30 – dla dzieci od 3. do 4. roku życia z opiekunami;

   28 stycznia, godz. 12:00 – dla dzieci od 5. do 6. roku życia z opiekunami.

   W tym sezonie kontynuujemy warsztaty „Raniutto” prowadzone przez wiolonczelistkę Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Natalię Wesołowską oraz pisarkę Katarzynę Huzar-Czub. Prowadzące przybliżą dzieciom świat twórczej zabawy i pięknej muzyki. Wraz z nimi każde spotkanie prowadzą niezwykle mądry Pan Karłowicz, który wszystko tłumaczy oraz jego ciekawski pies Migawka.

   Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami nie tylko uczestniczą w warsztatach, ale również sami je tworzą. To okazja, by przyjrzeć się instrumentom z bliska, spędzić czas w gronie innych małych melomanów, a przede wszystkim ulec terapeutycznej mocy muzyki. Warsztaty „Raniutto” wpływają na wszystkie obszary rozwoju dziecka, a szczególnie na ten emocjonalny, społeczny i intelektualny.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!