Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   „Chodź, choinko” - przedstawienie z prezentami dla dzieci od 1 do 6 lat

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   „Chodź, choinko” - przedstawienie z prezentami dla dzieci od 1 do 6 lat

   Dla każdego święta mogą oznaczać coś innego. Jest jednak coś, co łączy wspólne poglądy - bliskość. W święta się spotykamy - wspólnie pieczemy, ubieramy choinkę, sprzątamy, jemy… Ważny jest ten wspólnie spędzony czas. Spektakl „Chodź, choinko” to wariacja na temat przedświątecznych przygotowań. Chcemy pokazać, że najważniejsze jest to, aby być razem. No to… chodź!

   Spektakl odbędzie się 17.12.2022 r. w Domu Kultury 13 Muz o godzinie 10.30 i 12.00. Po spektaklu twórczynie przedstawienia wręczą maluchom prezenty przyniesione wcześniej przez rodziców. Podpisane upominki - imieniem i nazwiskiem - można dostarczyć w dniach 1-16 grudnia (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00) na portiernię Domu Kultury „13 Muz”.

    

   Występują: Magdalena Gardas-Wasilewska i Karolina Sabat, czyli Głowa mała.

   Miejsce: Sala Lustrzana

   Bilety: 25 zł / www.bilety.fm

    

   Bilety są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT - Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!