Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   BETON 2023. Zachodniopomorskie Spotkania z Komiksem i Popkulturą

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   BETON 2023. Zachodniopomorskie Spotkania z Komiksem i Popkulturą

   Warsztaty, spotkania, prelekcje, wystawy, gry, animacje dla najmłodszych, giełda, czyli komiksy i popkultura w każdej możliwej odsłonie powraca podczas Zachodniopomorskich Spotkań z Komiksem i Popkulturą BETON 2023. Tym razem w gościnnych budynkach ZUTu — szklanym budynku nanotechnologii i Biblioteki Głównej. Festiwal odbędzie się w weekend 21 i 22 października, ale towarzyszące mu wydarzenia zaczną się już w tygodniu poprzedzającym imprezę.

   Czego możecie się spodziewać?

   W tygodniu przed imprezą spodziewajcie się wydarzeń towarzyszących w ProMediach (Spotkanie z Piotrem W. Cholewą) i Piwnicy Kany (wernisaż wystawy Własnym głosem. Historie aborcyjne).

   W sobotę i niedzielę swoje podwoje otworzą budynki uczelniane: Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii ZUT przy al. Piastów 45 i biblioteka główna na ul. Ku Słońcu 140. Budynki są w niedużej odległości od siebie, więc bez problemu można przemieszczać się między nimi.

   W “Nano” znajdziecie giełdę komiksów, spotkania z wieloma autorami komiksów z polski (m.in. Spell. Herzyk, Piotr Nowacki, Kamil Dukiewicz, Rafał Szłapa czy OttoIch) oraz pokaz cosplay wieńczący imprezę. Z kolei w bibliotece odbędzie się giełda rękodzieła, wybrane prelekcje i warsztaty.

   Sobotni finał połączony będzie z urodzinami szczecińskiego wokalisty zespołu Dzidowcy. W Piwnicy Kany odbędą się koncerty, ale nie zabraknie też innych nispodzianek.

   Szczegółowy program znajdziecie na naszej stronie internatowej: www.betonfest.pl

   Pamiętajcie, że udział we wszystkich atrakcjach jest całkowicie bezpłatny. 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!