Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Auguścik, Miśkiewicz, Borzym i in. w hołdzie Marii Koterbskiej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Auguścik, Miśkiewicz, Borzym i in. w hołdzie Marii Koterbskiej

   Grażyna Auguścik, Dorota Miśkiewicz, Anna Serafińska, Monika Borzym oraz Beata Przybytek zaśpiewają podczas koncertu poświęconego pamięci królowej polskiego swingu – Marii Koterbskiej. 20 listopada w filharmonii zabrzmią największe przeboje artystki w całkowicie nowych aranżacjach i interpretacjach.


   Projekt Tribute to Maria Koterbska to niezwykłe muzyczne przedsięwzięcie, za którym stoi producent Piotr Łyszkiewicz. Spośród przeszło 1500 utworów, które w swoim repertuarze miała Koterbska, wybrano trzynaście jej najważniejszych przebojów. Wykonają je wybitne wokalistki: Grażyna Auguścik, Dorota Miśkiewicz, Anna Serafińska, Monika Borzym oraz Beata Przybytek.

   Na koncercie zabrzmią m.in. takie hity jak Rudzielec, Serduszko puka w rytmie cha-cha, czy Augustowskie noce, Parasolka i Karuzela. W te doskonale znane wszystkim utwory nowe życie tchnął aranżer i pianista Artur Jurek.

   Projekt miał swoją premierę podczas Ladies’ Jazz Festival w 2021 roku. Na filharmonicznej scenie zabrzmi po raz pierwszy w Szczecinie.

   Koncert Tribute to Maria Koterbska w niedzielę 20 listopada o godzinie 19:00 w FIlharmonii w Szczecinie. Bilety w cenie 65-120 zł dostępne w kasie filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!