Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Artysto zgłoś swój udział w Tygodniu Otwartej Sztuki

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Artysto zgłoś swój udział w Tygodniu Otwartej Sztuki

   Prowadzisz pracownię czy galerię, zajmujesz się sztuką, tworzysz ciekawe rzeczy i chętnie przyjmujesz publiczność w swoich progach? Świetnie się składa! Do końca tego tygodnia czekamy na zgłoszenia od artystów, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w tegorocznej odsłonie Tygodnia Otwartej Sztuki.

   W minionym roku, szczecińskie środowisko twórców po raz pierwszy otworzyło drzwi do swoich pracowni dla odwiedzających w ramach Weekendu Otwartej Sztuki. W trakcie trzech dni lokalni artyści przybliżali publiczności swoją twórczość jednocześnie promując swój dotychczasowy dorobek. Realizowane spotkania z Twórcami, odbywające się w czasie Weekendu warsztaty w pracowniach były dużą atrakcją dla szczecinian w każdym wieku.

   Zeszłoroczny ”Weekend otwartej sztuki” spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta, jak również pozytywnym odbiorem ze strony artystów. I właśnie dlatego, postanowiono powtórzyć to przedsięwzięcie w nieco zmienionej, wydłużonej formie. Zapraszamy szczecińskich twórców, artystów, instytucje, organizacje i wszelkie ośrodki artystyczno-edukacyjne do udziału w drugiej edycji tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

   Tydzień Otwartej Sztuki odbędzie się w dniach 23-29 maja br.

   Zgłoszenia zainteresowanych udziałem artystów przyjmowane będą do 29 kwietnia br. Chęć wzięcia udziału w projekcie należy przesyłać na adres wk@um.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!