Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   18. Festiwal Młodych Talentów. Zgłoś się!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   18. Festiwal Młodych Talentów. Zgłoś się!

   Trwają eliminacje do konkursu muzycznego Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia 2024! Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca.

    

   Zgłoś się już dziś!

    

   Dziesięć najciekawszych zespołów lub solistów zmierzy się 18 października na scenie kultowego Domu Kultury Słowianin. Podczas koncertu finałowego wystąpi najlepsza trójka. A zwycięzcę poznamy 19 października. Dyrektorem artystycznym FMT i przewodniczącą jury jest Katarzyna Nosowska.

   Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia od lat przyciąga najciekawszych młodych muzyków w naszego kraju. Marzycie o karierze muzycznej? Chcecie wystąpić na legendarnym festiwalu? Zgłoście się już dziś! Co ważne – a co też wyróżnia nasz konkurs – zgłaszać możecie tylko autorskie utwory. Dwie najbardziej charakterystyczne piosenki należy wysłać poprzez formularz, który znajduje się na stronie www.festiwalmlodychtalentow.pl. Tutaj znajdziecie również regulamin i najważniejsze informacje.

   Nie mamy limitu wieku, przymiotnik „młody” wskazuje, że szukamy świeżego i nieszablonowego podejścia do muzyki. Wyróżnikiem zwycięzców ma być ich przebojowość. W końcu nigdy nie jest za późno, żeby rozpocząć karierę muzyczną. Czekamy na wasze zgłoszenia do godz. 23.59 w poniedziałek, 15 lipca.

   Nagrody w konkursie

   Na zdobywcę Grand Prix czeka dystrybucja cyfrowa singla oraz związane z tym działania promocyjne oraz przedstawienie twórczości zwycięzcy w roli supportu przed koncertem artysty reprezentującego firmę Kayax. Nagroda finansowa w wysokości 5 tys. zł dla zdobywcy Grand Prix oraz po 2,5 tys. zł dla pozostałych dwóch wyróżnionych wykonawców.

    

   Festiwal Młodych Talentów to piękna historia

   Przez 17. edycji do festiwalowego konkursu zgłosiło się blisko 4 tys. wykonawców z całego kraju. Legendarny Ogólnopolski Festiwal Młodych Talentów wrócił w 2007 roku, a od 2012 roku organizatorem festiwalu jest miejska instytucja kultury – Szczecińska Agencja Artystyczna. Festiwal odwołuje się do bogatych tradycji szczecińskich Festiwali Młodych Talentów z lat 60., które zaowocowały karierami największych gwiazd polskiej estrady. To tutaj karierę rozpoczęli m.in. Czesław Niemen, Karin Stanek, Helena Majdaniec, Niebiesko-Czarni i wielu innych!

    

    

   Szczegółowe informacje o konkursie i regulamin na stronie www.festiwalmlodychtalentow.pl oraz na www.facebook.com/fmt.nowaenergia

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!