Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Koronawirus#127 - zaszczep się przed jesienną falą

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Są ze Szczecina, ale słyszała już o nich cała Polska. Liga Superbohaterów to grupa ludzi, którzy wcielają się w postacie z filmów i bajek oraz odwiedzają dzieci w szpitalach, hospicjach, domach dziecka czy ośrodkach wychowawczych. Tym razem zapraszają dzieci i rodziców na festyn, aby świętować swoje 9. urodziny.

   Będzie można spotkać superbohaterów, pozjeżdżać na dmuchanych zamkach, pograć w planszówki i wziąć udział w zajęciach fitness.

   Wstęp jest darmowy.

   Wspólne świętowanie z Ligą Superbohaterów będzie pełne atrakcji.  Na dzieci czeka m.in. darmowa wata cukrowa i malowanie buziek.

   Organizatorzy zapraszają także na grę „Znajdź w sobie bohatera”, w której najmłodsi będą mogli wykonywać zadania, otrzymywać za to pieczątki na karcie z superbohaterami, a następnie odbierać nagrody. Nie zabraknie także unikalnych strojów superbohaterów, które będą mogli podziwiać wszyscy.

   Oprócz tego pojawi się także stoisko z planszówkami oraz stanowisko strzeleckie z replikami ASG. Odbędzie się także loteria fantowa oraz licytacje. W ramach licytacji do wygrania będą między innymi przejażdżka offroad, sesja fotograficzna, makijaż i voucher do pizzerii.

   Rodzice, którzy przyjdą z pociechami, będą też mogli wziąć udział w zajęciach fitness prowadzonych przez instruktorkę. Ruch dla dzieci zaaranżuje Kapitan DanceUp.

   Festyn z okazji 9. urodzin Ligi Superbohaterów odbędzie się w sobotę 21 sierpnia w Domu Kultury Krzemień w Szczecinie. Wydarzenie rozpocznie się o 16:00 i potrwa do 20:00.

   Zapraszamy na kolejne wydarzenie w amfiteatrze Żydowce-Klucz!

   22 sierpnia 14:00-16:00

   O dobre dźwięki w taneczno-jazzowych odcieniach zadba The Beat Freaks, wcześniej w dobry nastrój wprowadzi nas Ryszard Łuczkowski serwując porcję zabaw animacyjnych dla dzieci i całych rodzin.

   WSTĘP WOLNY

   14:00 - animacje dla dzieci

   15:00 - jazzowa siesta z The Beat Freaks - koncert

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!