Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Zmiana lokalizacji przystanku "Matejki"

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Zmiana lokalizacji przystanku "Matejki"

   W związku z przebudową ciągu pieszego wzdłuż ul. Matejki od czwartku, 6 czerwca do odwołania zmieni się lokalizacja przystanku „Matejki” dla autobusów linii 58, 59, 68, 101, 107, 524 jadących w kierunku pl. Rodła (Pomorzan). Przystanek na czas wykonywanych robót przeniesiony zostanie o około 50 metrów w kierunku ul. Księżnej Salomei.

    

   Wskazana wyżej przebudowa to kolejny etap zadania „Spójne trasy rowerowe dla Szczecina ul. Matejki”. W czwartek, 6 czerwca w godzinach porannych wprowadzony zostanie drugi etap czasowej organizacji ruchu w tamtym miejscu.

   - Wygrodzony zostanie chodnik i istniejąca zatoka autobusowa z prawoskrętem na odcinku od ul. Bazarowej do ul. Malczewskiego - informuje Kacper Reszczyński z ZDiTM. - Jezdnia ulicy Matejki na kierunku do placu Rodła zawężona zostanie do dwóch pasów ruchu. Skręt w prawo w ul. Malczewskiego realizowany będzie ze środkowego pasa ruchu. Utrzymane zostaną wszystkie istniejące przejścia dla pieszych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!