Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Utrudnienia w ruchu. Zmiana daty prac naprawczych na alei Papieża Jana Pawła II

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Utrudnienia w ruchu. Zmiana daty prac naprawczych na alei Papieża Jana Pawła II

   Tymczasowa organizacja ruchu w pasie drogowym al. Papieża Jana Pawła II na czas prowadzenia tam gwarancyjnych prac naprawczych zostanie wprowadzona 28.08.2023 r. Wcześniejszy termin rozpoczęcia prac został przesunięty z 24.08.2023 r. z uwagi na bezpieczeństwo uczestników PKO Półmaratonu Szczecińskiego.

   Zamknięty zostanie pas do jazdy na wprost na odcinku od ul. Niedziałkowskiego do skrzyżowania z ul. Wielkopolską. Jazda na wprost będzie odbywać się lewym pasem. Zamknięty zostanie także lewy pas wzdłuż alei na odcinku od ul. Niedziałkowskiego do ul. Felczaka pomiędzy przejściami dla pieszych. Możliwość skrętu w prawo i jazdy na wprost będzie możliwa prawym pasem.

   Kolejna zmiana zostanie wprowadzona na odcinku al. Papieża Jana Pawła II od ul. Felczaka do ul. Niedziałkowskiego i obejmować będzie punktowe zamknięcie lewego pasa. Na odcinkach objętych pracami naprawczymi wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 kilometrów na godzinę.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!