Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Utrudnienia w ruchu 11-12 marca

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Utrudnienia w ruchu 11-12 marca

   W związku z organizacją weekendowych wydarzeń informujemy o planowanych utrudnieniach w ruchu.

   - Zgromadzenie 11.03.2023 r. w godz. 14:00-16:00 - mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Trasa zgromadzenia przebiegać będzie ulicami: plac Pawła Adamowicza (chodnikiem na środku), Plac Lotników (chodnikiem w środku), al. Jana Pawła II (ulicą po prawej stronie), pl. Grunwaldzki, ul. Piłsudskiego (ulicą prawą stroną) do pl. Rodła dalej w  prawo w al. Wyzwolenia (ulicą po prawej stronie), al. Niepodległości, ul.  Dworcową, Nową zakończenie przy klubie After Ego na ul. Księcia Świętopełka 23. 

   - „13 SANPROBI – Bieg Kobiet” 12.03.2023 r. w godz. 10:30 do 13:30 nastąpi zamknięcie dla ruchu samochodowego ulic Szymanowskiego, Moniuszki, Piotra Skargi, Ogińskiego. W obu kierunkach zmianie ulegnie trasa linii 67. Na odcinku od przystanku „Łękno” do przystanku „Kołłątaja” autobusy pojadą trasą linii 53 i 60 przez ul. Słowackiego i dalej swoją trasą. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Bogumiły”, „Piotra Skargi” i „Jasne Błonia”.

   Na czas przemarszu i biegu nastąpi czasowe dynamiczne wyłączenie z ruchu w/w ulic. Wstrzymanie i wznowienie ruchu komunikacji miejskiej odbędzie się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!