Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Utrudnienia w komunikacji - inauguracja roku akademickiego Politechniki Morskiej

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Utrudnienia w komunikacji - inauguracja roku akademickiego Politechniki Morskiej

   W związku z uroczystą inauguracją roku akademickiego 2023/2024 Politechniki Morskiej w Szczecinie wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

   30.09.2023 r. od godziny 4:30 do 13:00 zmianie ulegnie trasa kursowania linia tramwajowej nr 6, która będzie kursować w obu kierunkach od Gocławia do Stoczni Szczecińskiej swoją stałą trasą, dalej ul. Dubois, ul Parkową, ul. Matejki, Pl. Żołnierza, Brama Portowa do Potulickiej, według specjalnego rozkładu jazdy z pominięciem przystanków: „Dubois”, „Teatr Polski”, „Wały Chrobrego”, „Bulwar Piastowski” i „Wyszyńskiego”. Na trasie objazdu obowiązywać będą wszystkie istniejące przystanki

   Wprowadzone zostaną także zmiany w organizacji ruchu. 29.09. od godz. 17:00 do 30.09. do godz. 16:00 całkowicie zamknięta zostanie ul. Admiralska od ul. Jana z Kolna.

   30.09. od godz. 00:01 do godz. 16:00 zostaną zamknięte ul: Jana z Kolna (obie nitki), zjazd z Trasy Zamkowej w kierunku Stoczni Szczecińskiej, zjazd z Trasy Zamkowej od strony pl. Hołdu Pruskiego w kierunku Stoczni Szczecińskiej, Łady od skrzyżowania z Dubois-Firlika, Nabrzeże Wieleckie od strony Mostu Długiego w kierunku Stoczni Szczecińskiej, Komandorska, Małopolska na odcinku od Jarowita do Jana z Kolna, Jarowita na odcinku od Wawelskiej do Małopolskiej, Szczerbcowa na odcinku od Jarowita do Wałów Chrobrego, Zygmunta Starego na odcinku od Jarowita do Wałów Chrobrego i Wały Chrobrego.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!