Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Szczecin: Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 17 czerwca

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szczecin: Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 17 czerwca

   W związku organizacją biegu „Bieg Sztafet Firmowych – NCDC Business Race” w sobotę 17 czerwca od godziny 09:00 do 15:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu samochodowego ulic: Szymanowskiego, Moniuszki, Piotra Skargi, Ogińskiego, nastąpi czasowa zmiana w organizacji ruchu oraz zmiana trasy na liniach autobusowych 67 i 87.

   Organizacja ruchu:

   - W obu kierunkach zmianie ulegnie trasa linii 67. Na odcinku od „Łękna” do przystanku „Kołłątaja” autobusy pojadą trasą linii 53 i 60 przez ul. Słowackiego i dalej swoją trasą. Obowiązują przystanki: „Teatr Letni” i „Słowackiego”. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Bogumiły”, „Piotra Skargi” i „Jasne Błonia”.

   - Zmianie ulegnie trasa linii 87 w kierunku „Podbórza”. Na odcinku od „Urzędu Miasta” do przystanku „Kołłątaja” autobusy pojadą trasą: Felczaka – Monte Cassino – Wyspiańskiego – Zaleskiego – Słowackiego. Obowiązują przystanki: „Teatr Letni” i „Słowackiego”. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Jasne Błonia” i „Kołłątaja”.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!