Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Ruszają prace przy węźle SKM w Dąbiu. Będą utrudnienia w ruchu

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Ruszają prace przy węźle SKM w Dąbiu. Będą utrudnienia w ruchu

   W związku z rozpoczynającymi się robotami budowlanymi przy budowie węzła przesiadkowego SKM Dąbie (Północ) od 28.08.2023 r. do odwołania autobusy linii 64, 77, 97, 522 i 533 będą kursowały zmienioną trasą.

   Zamknięta dla ruchu zostanie ul. Stacyjna od skrzyżowania z ul. Racławicką do skrzyżowania z ul. Pomorską. Ruch zostanie skierowany objazdem: od ul. Racławickiej za mostem nad rzeką Płonią skręt w prawo w ul. Nurkową, dalej skręt w lewo w przygotowany łącznik do ul. Stacyjnej, skręt w lewo w ul. Stacyjną, skręt w lewo w ul. Racławicką i powrót przez ul. Racławicką do skrzyżowania z ulicami Newtona, Goleniowską i Pomorską.

   Przystanki „Dąbie Dworzec” nr 71011 i 71012 zostaną przeniesione na przeciwną stronę jezdni i zlokalizowane przed skrzyżowaniem z ul. Nurkową. Przystanki otrzymają numery 71013 (kier. Dąbie Osiedle, Osiedle Kasztanowe, Zakłady Drobiarskie, Zakłady Mięsne) i 71014 (kier. Klucz, Osiedle Bukowe, Warszewo, Rostocka). Rozkłady jazdy nie ulegną zmianie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!