Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Rośnie zainteresowaniem kursem na motorniczego

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Rośnie zainteresowaniem kursem na motorniczego

   19 osób w połowie października w Tramwajach Szczecińskich rozpoczęło kurs na motorniczego. Po jego zakończeniu i zdaniu egzaminu nowi motorniczowie wejdą do służby na początku stycznia.

   Kurs przygotowujący do egzaminu na kierowanie tramwajem to 77 godzin zajęć teoretycznych i 60 praktycznych (według grafików ustalanych indywidualnie).

   - Plan zajęć obejmuje 10 dni od poniedziałku do piątku przez dwa tygodnie w godzinach od 8:00 do 15:00 - mówi Kacper Reszczyński, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Szczecińskie. - Nowi motorniczowie po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu wejdą do służby na początku przyszłego roku.

   Zainteresowanie kursem od sierpnia rośnie. Ostatni egzamin na motorniczego zdało 11 osób. Ci motorniczowie wyjadą na linie po odbyciu jazd z patronem za około 2 tygodnie. Tramwaje Szczecińskie prowadzą obecnie nabór na kolejny kurs, który ma się rozpocząć 4 grudnia br.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!