Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Prezydent RP nadał odznaczenia pracownikom SPAK

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Prezydent RP nadał odznaczenia pracownikom SPAK

   Sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej jest fundamentem dobrze działającego miasta. Zrozumieliśmy to szczególnie w czasach pandemii, czujemy to także teraz, kiedy sytuacja komunikacji miejskiej jest trudna, a kierowców ubywa. Są jednak w mieście osoby, które pracują w jednym miejscu wiele lat, a transport publiczny jest ich całym życiem.

   29 osób pracujących w SPAK otrzymało we wtorek wyjątkowe odznaczenia, o które zawnioskował pracodawca. Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz ustawy o orderach i odznaczeniach postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczonych zostało 29 osób. W imieniu Prezydenta RP aktu wręczenia dokonał Wojewoda Zachodniopomorski Pan Zbigniew Bogucki.

   Złoty Medal za długoletnią służbę otrzymało 8 osób

   Srebrny Medal za długoletnią służbę 2 osoby

   Brązowy medal za długoletnią służbę 1 osoba

   Odznaka honorowa ,,Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej 18 osób

   Są to odznaczenia za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Wyróżnione w ten sposób osoby pracują od 20 do nawet 45 lat w komunikacji miejskiej.

   Odznaczonym serdecznie gratulujemy!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!