Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Prezydent RP nadał odznaczenia pracownikom SPAK

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Prezydent RP nadał odznaczenia pracownikom SPAK

   Sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej jest fundamentem dobrze działającego miasta. Zrozumieliśmy to szczególnie w czasach pandemii, czujemy to także teraz, kiedy sytuacja komunikacji miejskiej jest trudna, a kierowców ubywa. Są jednak w mieście osoby, które pracują w jednym miejscu wiele lat, a transport publiczny jest ich całym życiem.

   29 osób pracujących w SPAK otrzymało we wtorek wyjątkowe odznaczenia, o które zawnioskował pracodawca. Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz ustawy o orderach i odznaczeniach postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczonych zostało 29 osób. W imieniu Prezydenta RP aktu wręczenia dokonał Wojewoda Zachodniopomorski Pan Zbigniew Bogucki.

   Złoty Medal za długoletnią służbę otrzymało 8 osób

   Srebrny Medal za długoletnią służbę 2 osoby

   Brązowy medal za długoletnią służbę 1 osoba

   Odznaka honorowa ,,Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej 18 osób

   Są to odznaczenia za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Wyróżnione w ten sposób osoby pracują od 20 do nawet 45 lat w komunikacji miejskiej.

   Odznaczonym serdecznie gratulujemy!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!