Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Nowe zasady parkowania przy Netto Arena

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Nowe zasady parkowania przy Netto Arena

   Parkowanie podczas dużych imprez na Netto Arena będzie łatwiejsze. Bileterów zastąpią parkomaty i aplikacja mobilna.

   Od 1 marca parkingiem przy Netto Arenie zarządzać będzie miejska spółka Nieruchomości i Opłaty Lokalne, która odpowiada  m.in. za Strefę Płatnego Parkowania i Płatne Parkingi Niestrzeżone  w Szczecinie.

   Kierowcy nie będą stać w kolejce samochodów, by kupić bilet parkingowy. Bileterów na wjeździe wyręczą parkomaty i aplikacja mobilna Mobilet. Dzięki temu zajmowanie miejsc postojowych podczas dużych imprez komercyjnych będzie sprawniejsze. Parkomaty NiOL i tablice z regulaminem stoją już na parkingu hali widowiskowo-sportowej.

   Na co dzień parking jest bezpłatny. Opłata parkingowa będzie obowiązywała podczas imprez komercyjnych  oraz cztery godziny przed i godzinę po wydarzeniu. Wysokość opłaty uzależniona jest od kalibru wydarzenia. Ostatnio najczęściej była to stawka 20 zł. Tak też będzie podczas pierwszej marcowej imprezy komercyjnej – pt. Fastlove, a tribute to George Michael (5 marca).

   Aktualny cennik parkingu Netto Arena

   W parkomatach można płacić monetami, kartą i Blikiem.  Bilet z parkomatu trzeba umieścić pod przednią szybą pojazdu. Najwygodniejszą formą płacenia za parkowanie przy Netto Arenie jest aplikacja Mobilet, ponieważ pozwala na wniesienie opłaty przez komórkę, bez konieczności zostawiania jakiegokolwiek potwierdzenia pod przednią szybą.

   Opłata dodatkowa za postój niezgodny z regulaminem wynosi 200 zł.

   Na Parking Główny przy hali Netto Arena składają się Parking P1 z 465 miejscami oraz Parking P2 - liczący 97 miejsc. Jest też Parking Techniczny - wyłącznie do dyspozycji zarządcy i organizatora wydarzeń. Na P1 stoi siedem parkomatów, na P2 – dwa.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!