Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Już 3 czerwca rusza sezon wakacyjnych wylotów ze Szczecina

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Już 3 czerwca rusza sezon wakacyjnych wylotów ze Szczecina

   Już za miesiąc, bo od 3 czerwca na szczecińskim lotnisku rozpocznie się sezon wakacyjnych lotów czarterowych. W porównaniu do poprzednich lat będzie on wyjątkowo długi, bo potrwa cztery i pół miesiąca.

   Loty do tureckiej Antalyi pięć razy w tygodniu

   W tym roku bez wątpienia hitem będą loty do tureckiej Antalyi. Dzięki czterem biurom podróży: Coral Travel, TUI, Itaka oraz Rainbow w szczycie sezonu na tej trasie polecimy aż pięć razy w tygodniu - 3 wyloty w środy oraz 2 wyloty w soboty. Tak ułożony rozkład pozwoli na planowanie wakacji na 7, 10, 11 lub 14 dni.

   Ze Szczecina do Burgas, czyli nowy wakacyjny kierunek

   Dodatkowo wakacyjną ofertę czarterową wzbogaci zupełnie nowy kierunek czyli Burgas. Loty na Bułgarską Riwierę dostępne są w ofercie trzech biur podróży: TUI, Itaka oraz Coral Travel, a rejsy realizowane będą w każdy wtorek w okresie od 06 czerwca do 05 września.

   Wakacyjne oferty dostępne są we wszystkich biurach podróży w Szczecinie i regionie oraz na stronach internetowych touroperatorów.

   Dzięki wymienionym połączeniom, w ramach czarterów wakacyjnych Port Lotniczy Szczecin – Goleniów obsłuży w 2023 roku 46.000 pasażerów, czyli aż o 40 % więcej niż w 2022 roku, a ruch całkowity powinien przekroczyć 550.000 pasażerów (wzrost o 31 % w stosunku do 2022 roku), bardzo mocno zbliżając się do rekordowego, przed pandemicznego 2018 roku.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!