Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Estakada Pomorska – utrudnienia na czas prac bitumicznych

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Estakada Pomorska – utrudnienia na czas prac bitumicznych

   Z uwagi na trwające prace przy układaniu mas bitumicznych, w środę 18 maja zamknięty dla ruchu zostanie jeden pas na Estakadzie Pomorskiej w kierunku Dąbia.

   Prace przy układaniu mas bitumicznych prowadzone są na południowej jezdni wspomagającej. Z uwagi na wykonywane prace, w dniu 18 maja zamknięty dla ruchu zostanie jeden pas jezdni na Estakadzie Pomorskiej w kierunku Dąbia. Utrudnienia potrwają jeden dzień. Prosimy o zachowanie uwagi.

   Projekt „Modernizacja dostępu drogowego do Portu w Szczecinie: przebudowa układu komunikacyjnego w rejonie Międzyodrza” jest współfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020; Osi priorytetowej III Rozwój sieci drogowej TEN-T i transportu multimodalnego; działania 3.2 Rozwój transportu morskiego, śródlądowych dróg wodnych i połączeń multimodalnych i będzie realizowany zgodnie z ogólnymi wytycznymi Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2022.

   Wykonawcą inwestycji jest STRABAG Sp. z o.o. Koszt prac to ponad 44,7 mln zł brutto. Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!