Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Czas na nowe nakładki. Przypomnienie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Czas na nowe nakładki. Przypomnienie

   Przypominamy, że 20 kwietnia rozpoczną się pierwsze w tym roku prace związane z wymianą nawierzchni. Drogowcy będą robić wszystko, żeby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, a większość prac będzie wykonywana w nocy. Na pierwszy ogień ulice na prawobrzeżu. Prosimy kierowców o szczególną uwagę i wyrozumiałość.

   Zaczynamy 20 kwietnia od frezowania ulic Radosnej i Morwowej. Remontem będzie objęty odcinek od ulicy Dzikiej do Ronda Żołnierzy Wyklętych. Roboty powinny zakończyć się 30 kwietnia. Kolejne ulice firma Strabag rozpocznie remontować dzień później, a zakończy w połowie maja.

   21.04 Pszenna na odcinku od Ronda Regana do Mącznej

   22.04 Mączna od Kolorowych Domów do Pszennej

   22.04 Kolorowych Domów od myjni do Mącznej

   W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulice będą przejezdne, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!