Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Zmiana organizacji ruchu na Placu Zgody

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Zmiana organizacji ruchu na Placu Zgody
   Objazdy.jpg

   Wykonawca przebudowy śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego wprowadza kolejny etap czasowej organizacji ruchu na Placu Zgody. Zmiany zaczną obowiązywać od dnia 4 kwietnia br.

   W związku z przebudową Placu Zgody zostanie zajęta jezdnia pomiędzy południowym wlotem Al. Wojska Polskiego i wlotem ul. Bałuki. Zamknięte pozostaną wloty w ulice Bohaterów Getta Warszawskiego i Bogusława X. Ruch komunikacji autobusowej pozostaje bez zmian. Ze względu na prowadzenie robót zostaną wprowadzone zmiany w ciągu ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego polegające na wprowadzeniu dwukierunkowego ruchu dojazdowego do posesji od skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi. Pojazdy jadące ulicą Małkowskiego otrzymają nakaz jazdy w kierunku ulicy Krzywoustego.

   Przypominamy, że zgodnie z obowiązującą czasową organizacją ruchu, nie będzie dopuszczony ruch pojazdów z wyjątkiem pojazdów budowy i dojazdu do posesji po Al. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Bałuki do ul. Jagiellońskiej. Zgodnie z obowiązującą czasową organizacją ruchu nie będzie możliwości poruszania się także pojazdów w ciągu Wojska Polskiego od Placu Zgody do Placu Zwycięstwa.

   Zobacz też: wojskapolskiego.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!