Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Weekendowe utrudnienia na Alei Wojska Polskiego

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Weekendowe utrudnienia na Alei Wojska Polskiego

   W najbliższy weekend wykonywane będą prace związane z naprawą nawierzchni na jezdni Alei Wojska Polskiego.


   Roboty będą prowadzone od piątku 16 lutego od godziny 23:00 i polegać będą na uzupełnieniu nawierzchni kostką. W związku z prowadzonymi pracami zamknięty dla ruchu zostanie odcinek Alei Wojska Polskiego pomiędzy Placem Zgody a ulicą Jagiellońską w kierunku Placu Szarych Szeregów. Ruch zostanie przywrócony w poniedziałek 19 lutego do godziny 5:00 rano. Prace prowadzone na Alei Wojska Polskiego nie mają żadnego związku z awarią sieci wodociągowej.


   Komunikacja miejska


   Na czas zamknięcia jezdni w dniach 17 i 18.02.2024 r. nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 86 oraz wyłączone zostaną z obsługi pasażerskiej przystanki „Świętego Wojciecha” oraz „Plac Zgody” dla autobusów linii 86 jadących w kierunku „Zakładów Piekarniczych”.

   Autobusy linii 86 od przystanku „Plac Żołnierza Polskiego” pojadą aleją Papieża Jana Pawła II do placu Grunwaldzkiego dalej ul. Piłsudskiego do pl. Szarych Szeregów – al. Wojska Polskiego – ul. Jagiellońską i od przystanku „Piastów” swoją stałą trasą. 


   Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie.

   Zobacz też: wojskapolskiego.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!