Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Tak wygląda „Słowianin”. Przebudowa kultowego miejsca w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Prace wykończeniowe w Domu Kultury Słowianin postępują. Część biurowo-administracyjna jest już niemal gotowa. Wiele dzieje się na sali koncertowej.

   Nowoczesne rozwiązania zapewnią lepsze warunki do organizacji koncertów

   W pomieszczeniach administracyjno-biurowych „nowego Słowianina” widać już powiew nowości. Trwają jeszcze prace malarskie i montaż parapetów, wykonywane są okładziny ścienne i podłogowe. Gotowa jest jedna z klatek schodowych. Trwa wyposażanie sali koncertowej w komplet systemów i rozwiązań mających na celu zapewnienie jak najlepszych warunków do organizacji koncertów. Wykonywane są ściany akustyczne, montowane są instalacje przyszłej sceny oraz instalacje wymiany powietrza i bezpieczeństwa pożarowego.

   Zakończenie prac już w najbliższych tygodniach

   Inwestycja to zupełna zmiana przestarzałego budynku. Dom Kultury jest całkowicie przebudowywany, łącznie z układem pomieszczeń, przebudową wszystkich klatek schodowych, wymianą istniejącej konstrukcji dachu i wykonaniem elewacji budynku w oparciu o program prac konserwatorskich.

   Koniec prac ma nastąpić w II kwartale bieżącego roku, generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko Sp. z o.o., a nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!