Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Szkoła na Kredowej – przetarg rozstrzygnięty

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Firma Adamietz Sp. z o.o. została wybrana w przetargu na dokończenie budowy Szkoły Podstawowej w rejonie ulic Podbórzańskiej i Kredowej. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 70 479 000,00 zł. Zanim jednak dojdzie do podpisania umowy, musi minąć czas na wniesienie odwołań ze strony pozostałych firm biorących udział w przetargu.

   Przyszły wykonawca będzie miał za zadanie dokończyć budowę trzykondygnacyjnego budynku szkolnego w którym znajdować się będą m.in. sale lekcyjne, pomieszczenia do indywidualnej pracy z dziećmi oraz w zakresie porad specjalistycznych, gabinet pielęgniarki/higienistyki, zaplecze nauczycielskie, stołówka z zapleczem kuchennym, pomieszczenia administracyjne, biblioteka. Szkoła posiadać będzie zespól sportowy złożony z hali sportowej z dodatkową salą do gimnastyki korekcyjnej, lub innych zajęć ruchowych z zapleczem sanitarnym, magazynem sprzętu i zapleczem dla nauczycieli oraz z widownią. Obiekt ma być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   W części zewnętrznej powstanie strefa sportu i rekreacji. Wybudowane zostanie boisko do piłki nożnej z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna, mini piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis), plac zabaw dla najmłodszych dzieci, siłownia, ustawione zostaną stoły do ping-ponga. W ramach zagospodarowanie terenu, szkoła posiadać będzie parkingi na 40 miejsc postojowych. Zainstalowane zostaną elementy małej architektury jak ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Wykonane zostaną również nasadzenia zieleni w postaci drzew, krzewów, krzewinek i traw.

   Przyszły wykonawca na zrealizowanie inwestycji będzie miał 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.

   Inwestycję nadzoruje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!