Social media

Filtrowanie

Kategorie

    Archiwum

      Sala TME nabiera kształtów

      Piotr Zieliński

      Piotr Zieliński

      Sala TME nabiera kształtów
      TME (1).JPG
      TME (2).JPG
      TME (3).JPG
      TME (4).JPG
      TME (5).JPG
      TME (6).JPG
      TME (7).JPG
      TME (8).JPG
      TME (9).JPG
      TME (10).JPG
      TME (11).JPG
      TME (12).JPG
      TME (13).JPG
      TME (14).JPG
      TME (15).JPG
      TME (16).JPG
      TME (17).JPG
      TME (18).JPG

      Trwa budowa nowoczesnej sali sportowej przy Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych. Elewacja budynku jest już gotowa, ale pozostało jeszcze wiele pracy wewnątrz obiektu.

      W najbliższych dniach rozpocznie się montaż parkietu głównej sali gimnastycznej. Jednocześnie w budynku prowadzone są prace wykończeniowe.

      Trwa układanie kafli w części pomieszczeń sanitarnych, do ułożenia są tynki na ścianach, wykonawca musi również zamontować podwieszane sufity. Prawie w 100% gotowe są wewnętrzne instalacje obiektu m.in. instalacja ogrzewania.

      Na dachu obiektu trwa montaż papy, widoczne są także zainstalowane panele fotowoltaiczne. Prowadzone są również prace przy zagospodarowaniu terenu.

      O inwestycji

      Obiekt będzie pełnił funkcję szkolnej sali gimnastycznej z programem uzupełniającym, czyli salą ćwiczeń i siłownią. Znajdą się w nim również trybuny. Zaplecze budynku będzie składało się z szatni, pomieszczeń dla instruktorów oraz personelu i obsługi, sanitariatów, a także przestrzeni magazynowych i technicznych. Budynek zostanie również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W tym celu wejście do budynku zostanie umieszczone na poziomie terenu. Przemieszczanie się wewnątrz obiektu znacząco ułatwi winda przystosowana do przewożenia osób na wózkach inwalidzkich, a także kontrastowe i czytelne wnętrze ułatwiające orientację. Toalety będą dostosowane dla osób poruszających się na wózkach. Na trybunach znajdą się miejsca z dobrą widocznością.

      Dodatkowo, budynek zostanie wyposażony w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. W przejściach zostaną zamontowane czytniki kart zbliżeniowych. Zainstalowany zostanie także system sygnalizacji włamania i napadu, w którym zastosowano czujki zbicia szyby i czujki ruchu. W obiekcie znajdzie się również monitoring. Na dachu zostanie zamontowana instalacja fotowoltaiczna o mocy maksymalnej 36,6 kWp, co pozwoli na wyprodukowanie średnio 32054 kWh energii w skali roku.

      Nadzór nad inwestycją sprawuje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin. Wykonawcą inwestycji jest firma Lepiko Sp. z o.o. Prace powinny się zakończyć do końca 2020 roku. Koszt budowy to ok. 20 mln zł brutto.

       

      Bądź na bieżąco!

      Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!