Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Przebudowa “Słowianina” – wieści z budowy #7

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Przebudowa “Słowianina” – wieści z budowy #7
   SLOWIANIN (1).JPG
   SLOWIANIN (2).JPG
   SLOWIANIN (3).JPG
   SLOWIANIN (4).JPG
   SLOWIANIN (5).JPG
   SLOWIANIN (6).JPG
   SLOWIANIN (7).JPG
   SLOWIANIN (8).JPG
   SLOWIANIN (9).JPG
   SLOWIANIN (10).JPG
   SLOWIANIN (11).JPG
   SLOWIANIN (12).JPG

   Roboty wykończeniowe wewnątrz Słowianina postępują. Część biurowo-administracyjna jest prawie gotowa. Wiele dzieje się na sali koncertowej.

   W pomieszczeniach administracyjno-biurowych „nowego Słowianina” widać już powiew nowości. Większość z nich jest prawie gotowa. Kontynuowane są prace malarskie, gotowa jest stolarka drzwiowa, trwa montaż parapetów, wykonywane są okładziny ścienne i podłogowe.

   W pozostałej części budynku również wiele się dzieje. Wykonywane są instalacje sanitarne i teletechniczne. Gotowa jest jedna z klatek schodowych. Trwa wyposażanie sali koncertowej w komplet systemów i rozwiązań mających na celu zapewnienie jak najlepszych warunków do organizacji koncertów. Wykonywane są ściany akustyczne, montowane są instalacje przyszłej sceny oraz instalacje wymiany powietrza i bezpieczeństwa pożarowego.

   O inwestycji

   Inwestycja obejmuje kompleksową realizację robót budowlanych na budynku przy ul. Korzeniowskiego 7. W zakres prac wchodzi m.in: przebudowa i nadbudowa III kondygnacji, która przeznaczona jest na działalność Domu Kultury „Słowianin”; przebudowa wszystkich klatek schodowych; wymiana istniejącej konstrukcji dachu; prace instalacyjne; wykonanie elewacji budynku w oparciu o program prac konserwatorskich. Po przebudowie obiekt będzie miał nowy, bardziej funkcjonalny układ pomieszczeń dostosowany do obowiązujących norm.

   Planowane zakończenie inwestycji to II kwartał bieżącego roku.

   Generalnym Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko Sp. z o.o.

   Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!