Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Nowy Zarząd Szczecińskiej Energetyki Cieplnej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Nowy Zarząd Szczecińskiej Energetyki Cieplnej

   W czwartek, 27 października Rada Nadzorcza Szczecińskiej Energetyki Cieplnej podjęła decyzję o powołaniu nowego, trzyosobowego zarządu Spółki. To zespół zdolnych i doświadczonych menadżerów z wieloletnim stażem nie tylko w branży energetycznej.

   W skład Zarządu weszli:

   - Beata Kurdelska, prezes zarządu

   manager z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży energetycznej. Przez 13 lat m.in. pełniła funkcję Dyrektor Wykonawczej Pionu Handlowego w PGNiG biorąc w tym czasie udział w prywatyzacji Spółki, wydzieleniu Operatora Systemu Przesyłowego Gaz-System, wydzieleniu Spółek Dystrybucyjnych oraz integracji obrotu w GK PGNiG. Następnie była członkiem zarządu Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej potem Dalkia Warszawa, a następnie Veolia Energia Warszawa, gdzie przez 12 lat pracy na rzecz firmy nadzorowała rozwój rynku ciepła w Warszawie, marketing i komunikację firmy, a także zreorganizowała firmę ustawiając procesy w niej funkcjonujące na kontakt z klientem i sprzedaż.

    

   - Grzegorz Nowak, wiceprezes, członek zarządu

   przez 20 lat współpracy z SEC z sukcesem zbudował i rozwijał systemy finansowe
   i kontrolingowe odpowiadając za politykę finansową całej Grupy SEC oraz współpracę z instytucjami finansowymi, systemy zaopatrzeniowe i logistyczne, a także działania związane z pozyskiwaniem funduszy unijnych. Istotne znaczenie w doświadczeniu Grzegorza Nowaka ma jego udział w rozwoju i restrukturyzacji Grupy SEC i należących do niej Spółek. Od 2008 roku uczestniczył w prowadzonych procesach akwizycyjnych w miejscowościach dziś obsługiwanych przez SEC Region i SEC Zgorzelec, gdzie odpowiadał za ocenę opłacalności realizowanych projektów, a także sprawował kontrolę nad przebiegiem poprawy efektywności prywatyzowanych przedsiębiorstw.

    

   - Maciej Łabuń, wiceprezes, członek zarządu

   doświadczenie w zakresie planowania i prowadzenia inwestycji, a także umiejętności zarządcze zdobywał w spółkach prywatnych oraz w Urzędzie Miasta Szczecin, w którym od 2017 roku zajmował się projektami inwestycyjnymi, a także pełnił funkcje Kierownika Zespołu ds. Funduszy Pomocowych oraz Dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich. W latach wcześniejszych pełnił rolę Audytora i Konsultanta a także Specjalisty ds. projektów unijnych, a w KMBF Group Dyrektora ds. PR.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!