Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Kładka nad ulicą Struga – wykonawca wybrany

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Kładka nad ulicą Struga – wykonawca wybrany

   Rozstrzygnięty został przetarg na budowę kładki pieszo-rowerowej nad ulicą Struga. Realizacją inwestycji zajmie się firma PORR S.A., która złożyła ofertę na 7 654 560,60 zł brutto.

   Zadanie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj. W pierwszym etapie Wykonawca będzie miał za zadanie opracować kompleksową, wielobranżową dokumentację projektową oraz uzyskać niezbędne uzgodnienie i decyzje potrzebne do realizacji prac budowlanych. Drugi etap obejmie realizację prac budowlanych. Zgodnie z przygotowanym Programem Funkcjonalno-Użytkowym mogą one obejmować m.in.:

   1. budowę kładki pieszo – rowerowej nad ulicą Struga wraz z pochylniami i schodami;
   2. budowę/przebudowę chodników, ścieżek rowerowych, jezdni i przejść dla pieszych w celu połączenia z istniejącą infrastrukturą;
   3. wykonanie oświetlenia;
   4. wykonanie kanalizacji deszczowej w celu odwodnienia kładki i pochylni;
   5. przebudowę istniejącej infrastruktury drogowej kolidującej z planowaną inwestycją;
   6. wykonanie zagospodarowania zieleni;
   7. przebudowę i zabezpieczenie kolidujących sieci istniejącej infrastruktury podziemnej i naziemnej;
   8. wykonanie poidełka w pobliżu projektowanej kładki.

   Termin wykonania zamówienia wynosi 17 miesięcy od dnia podpisania umowy. Kładka zlokalizowana będzie pomiędzy ul. Iwaszkiewicza i Outlet Parkiem.

   Inwestycja jest realizowana w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Nadzór nad inwestycją sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!