Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Infrastruktura przystanku Gocław gotowa

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Infrastruktura przystanku Gocław gotowa
   SKM_GOCLAW (1).JPG
   SKM_GOCLAW (2).JPG
   SKM_GOCLAW (3).JPG

   To jeden z kilkunastu przystanków Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej na terenie Szczecina. Prace budowlane już się zakończyły i zadanie jest już po odbiorze końcowym.

   Zadanie obejmowało budowę i przebudowę infrastruktury drogowej w obrębie przystanku Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej - Gocław. Przebudowano część chodnika oraz wjazdu. Wybudowany został parking Bike&Ride. Koszt robót wyniósł 122 tys. zł brutto.

   Zamówienie współfinansowane z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 5.2. Rozwój Transportu Kolejowego poza TEN-T, oś priorytetowa V Rozwój transportu kolejowego w Polsce, pod nazwą: „Budowa węzłów i przystanków przesiadkowych wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu, na liniach kolejowych 273, 351, 401 i 406 w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitarnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351. dla projektu pn. „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351”.

   Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!