Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Fabryka Wody - Wieści z budowy #18

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Fabryka Wody - Wieści z budowy #18
   Fabryka_Wody (1).jpg
   Fabryka_Wody (2).jpg
   Fabryka_Wody (3).jpg
   Fabryka_Wody (4).jpg
   Fabryka_Wody (5).jpg
   Fabryka_Wody (6).jpg
   Fabryka_Wody (7).jpg
   Fabryka_Wody (8).jpg
   Fabryka_Wody (9).jpg
   Fabryka_Wody (10).jpg
   Fabryka_Wody (11).jpg
   Fabryka_Wody (12).jpg
   Fabryka_Wody (13).jpg
   Fabryka_Wody (14).jpg
   Fabryka_Wody (15).jpg

   Ponad 200 osób jest zaangażowanych w budowę Fabryki Wody. Etap wykończeniowy robót budowlanych, choć nie tak spektakularny jak budowa betonowej konstrukcji obiektu, wymaga równie wielkiej uwagi.

    

   Na budynku basenowym układany jest styropian pod ogrzewanie podłogowe, wykonywane są jastrychy oraz układane płytki gresowe. Kontynuowane są prace montażowe niecki basenu rekreacyjnego. Wykonywany jest również montaż konstrukcji podsufitów.

   Z kolei na budynku Edukatorium prowadzone są prace malarskie, wykonywane są sufity podwieszane. Wewnątrz sali audytoryjnej znajdującej się w największej z kul modelu cząsteczki wody, wykonywana jest podnoszona podłoga. Jednocześnie realizowany jest montaż zewnętrznego pokrycia kuli.

   Prowadzone są również prace związane z montażem instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych. To m.in. roboty izolacyjne w pomieszczeniach technologii chłodu, montaż podłączeń hydraulicznych central wentylacyjnych, wykonywanie tras kablowych, montaż opraw elewacyjnych i oświetlenia.

    

   W ramach prac przy zagospodarowaniu terenu, prowadzony jest montaż zewnętrznych niecek basenowych. Kontynuowane są roboty związane z budową konstrukcji amfiteatru. Wykonywana jest również instalacja lodowiska.

    

   Inwestycja powstaje u zbiegu ulic 1 Maja, Emilii Sczanieckiej i Bożeny. Projekt inwestycji wykonało biuro projektowe DreamWorlds by TKHolding. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm w składzie: ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. i ALSTAL Real Estate sp. z o.o. Koszt inwestycji to ponad 349,7 mln. Prace zakończą się w 2022 roku.

   Więcej informacji na:

   https://fabrykawody.eu/

   Facebook

   YouTube

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!