Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   SBO 2022: Podziemne pojemniki – wykonawca poszukiwany

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Miasto ogłosiło przetarg na budowę podziemnych pojemników do selektywnej zbiorki odpadów. To jeden ze zwycięskich projektów SBO 2022.

   Pojemniki pojawią się w trzech lokalizacjach w centrum Szczecina: na skrzyżowaniu ul. Wielkopolskiej i Śląskiej, skrzyżowaniu ul. Więckowskiego i Śląskiej a także na ul.  Rayskiego.

   - W każdym ze wskazanych miejsc  zamontowany zostanie komplet trzech pojemników  jednokomorowych,  opróżnianych w systemie dwuhakowym, przeznaczonych do selektywnej zbiórki papieru, tworzyw sztucznych oraz szkła - mówi Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. 

   Zadaniem wyłonionej w przetargu  firmy będzie m.in. opracowanie  dokumentacji projektowej dla wskazanych lokalizacji, dopełnienie wszelkich formalności związanych z budową pojemników i oczywiście realizacja samych  robót budowlanych.

   Ofertę należy złożyć na Platformie e-Zamówienia w terminie do 10 listopada 2022 r., do godz. 08.00. Termin wykonania zamówienia to maksymalnie  6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!