Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Podziemne pojemniki powstaną w centrum miasta

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   P.H.U. ALGO Jarosław Bartos z Wielunia  będzie wykonawcą trzech podziemnych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów. To jeden ze zwycięskich projektów SBO 2022.

   Pojemniki pojawią się w trzech lokalizacjach w centrum Szczecina: na rogu ul. Wielkopolskiej i Śląskiej, Więckowskiego i Śląskiej a także na ul.  Rayskiego. W każdym ze wskazanych miejsc zamontowany zostanie komplet trzech pojemników jednokomorowych, opróżnianych w systemie dwuhakowym, przeznaczonych do selektywnej zbiórki papieru, tworzyw sztucznych oraz szkła.

   Wybrana w przetargu firma będzie miała za zadanie m.in. opracowanie dokumentacji projektowej dla wskazanych lokalizacji, dopełnienie wszelkich formalności związanych z budową pojemników i oczywiście realizację samych  robót budowlanych. Termin wykonania zamówienia to maksymalnie  4 miesiące od dnia zawarcia umowy, a koszt przedsięwzięcia -  427 175,65 zł.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!