Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Jest przetarg na dostawę sprzętu dla TOZ-u

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Miasto ogłosiło drugi przetarg na dostawę sprzętu medycznego i wyposażenia przychodni Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Szczecinie w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

   Lista sprzętów i urządzeń, które będzie musiała dostarczyć wyłoniona firma jest naprawdę imponująca i liczy aż 90 punktów.

   - Znajdują się na niej m.in.: weterynaryjny monitor parametrów życiowych, mikroskop biologiczny, aparat do biochemii, weterynaryjny analizator do hematologii, stół chirurgiczny hydrauliczny, a także wiele mniejszych artykułów weterynaryjnych, jak klatki, smycze czy transportery - informuje Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. - Osobny punkt stanowi stacjonarny aparat USG z zestawem 3 głowic. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części, a potencjalni oferenci mogą zgłaszać swoje oferty w jednej lub kilku z nich. Ma to ułatwić znalezienie dostawców sprzętu.

   Ostateczny termin składania ofert to 11 kwietnia, godz. 9.00. Na dostarczenie sprzętu wykonawca będzie miał nie więcej niż 30 dni od dnia zawarcia umowy.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!