Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Zapraszamy na IV Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zapraszamy na IV Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny

   Już 1 lutego Pałac Młodzieży przekształci się w Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny, gdzie korytarzami będą przechadzać się pełni wiedzy i pasji PUFesorowie, fantastyczni bakałarze i studenci w strojach rodem z wyimaginowanych światów oraz jedna postać stale mrożąca krew w żyłach Rektorowi – PUFetowa.

   Tego dnia znajdą się atrakcje zarówno dla osób ceniących sobie prelekcje w Katedrze Wiedzy Zbędnej, jak i rekonstrukcje historyczne w Katedrze Światów Alternatywnych.

   - Będzie czas i miejsce na pozyskanie nowych książek podczas Fantastycznego Kiermaszu w Katedrze Liter Żywych, jak i zagłębienie się we wspaniały świat gier planszowych czy RPG w ramach Katedry Gier Wszelakich - mówi Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji. - Amatorów sztuk wizualnych zapraszamy na atrakcje w Katedrze Sztuk Fantastycznych. Będą warsztaty, wystawy, jak i spektakle.

   WSTĘP (z wyjątkiem warsztatów) BEZPŁATNY!

   Przyjdź, pobierz Indeks z programem w Dziekanacie i zanurz się w świat fantastyki. Nie zapomnij też wpisać się do Księgi Pamiątkowej. W końcu nasz uniwersytet trwa tylko jeden dzień. A potem „PUF!” i znikamy.

   Więcej szczegółów na stronie Pałacu Młodzieży oraz na wydarzeniu na facebooku - IV PAŁACOWY UNIWERYTET FANTASTYCZNY

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!