Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Tworzymy najlepsze Centrum Edukacyjne

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Tworzymy najlepsze Centrum Edukacyjne
   Fabryka_Wody (1).jpg
   Fabryka_Wody (2).jpg
   Fabryka_Wody (3).jpg
   Fabryka_Wody (4).jpg
   Fabryka_Wody (5).jpg
   Fabryka_Wody (6).jpg
   Fabryka_Wody (7).jpg
   Fabryka_Wody (8).jpg
   Fabryka_Wody (9).jpg
   Fabryka_Wody (10).jpg
   Fabryka_Wody (11).jpg
   Fabryka_Wody (12).jpg
   Fabryka_Wody (13).jpg
   Fabryka_Wody (14).jpg
   Fabryka_Wody (15).jpg
   Fabryka_Wody (16).jpg
   Fabryka_Wody (17).jpg
   Fabryka_Wody (18).jpg
   Fabryka_Wody (19).jpg
   Fabryka_Wody (20).jpg
   Fabryka_Wody (21).jpg

   O wodzie wiemy wszystko i chcemy naszą wiedzą dzielić się z innymi. Dlatego już teraz jako Fabryka Wody zapraszamy do współpracy nauczycieli, z którymi mamy nadzieję stworzyć najlepsze w kraju Centrum Edukacyjne.

    

   Zaskakiwać, zaciekawiać i dzielić się wiedzą w przejrzystej formie, to cele jakie stawiamy sobie przy tworzeniu naszego Centrum Edukacyjnego. Wizyta w Edukatorium Fabryki Wody ma stanowić niesamowitą podróż poprzez kosmos, historię ludzkości oraz do głębin mórz i oceanów. To właśnie w tym miejscu, będziemy tworzyć opowieść o tym, jak woda zapoczątkowała życie na naszej planecie i jaki ma wpływ na rozwój naszej cywilizacji. Aby opowieść ta była jak najciekawsza, już teraz zachęcamy do współpracy nauczycieli, którzy najlepiej z nas wszystkich rozumieją, jak należy dzielić się wiedzą i w jaki sposób ją przekazywać najmłodszym, ale nie tylko.

    

   Pierwsze ważne spotkanie za nami. Wczoraj gościliśmy grupę pedagogów oraz specjalistów z Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Poznaliśmy oczekiwania, wymieniliśmy się uwagami oraz co ważne, otrzymaliśmy dużo cennych wskazówek, które pomogą nam przygotować jak najlepszą ofertę edukacyjną, skierowaną zarówno do nauczycieli oraz przede wszystkim naszych przyszłych gości. Jeśli jesteś nauczycielem, masz ciekawe pomysły i chcesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem, czekamy na kontakt. Razem stwórzmy najlepsze Centrum Edukacyjne w kraju.

    

   O Fabryce Wody

   Fabryka Wody to nowoczesny i wielofunkcyjny park wodny z funkcjami sportowymi, rekreacyjnymi oraz elementami edukacyjnymi. Szczeciński Aquapark składać się będzie z: hali basenowej z basenami rekreacyjnymi i zjeżdżalniami; strefy basenu sportowego; strefy wellness i jednego z największych w kraju saunariów. W części zewnętrznej znajdą się baseny rekreacyjne oraz plaża. Dodatkowo przewidziane zostały strefa sportowa oraz rozrywkowa z kręgielnią, stołami do bilarda, ścianką wspinaczkową, siłownią czy kortami do squasha. Inwestycja obejmuje również realizację lodowiska sezonowego naprzemienne ze sceną amfiteatru oraz torem lodowym. Jedną z cech charakterystycznych szczecińskiego Aquaparku jest Edukatorium. Znajdą się w nim przestrzenie ekspozycyjne oraz laboratoria, w których przeprowadzane będą eksperymenty naukowe związane z wodą. Centrum Edukacyjne podzielone będzie na 6 bloków tematycznych, z których każdy poświęcony będzie innej tematyce (kosmos, klimat, ocean, człowiek, cywilizacja wody, hydroinżynieria).

    

   Inwestycja powstaje u zbiegu ulic 1 Maja, Emilii Sczanieckiej i Bożeny. Projekt inwestycji wykonało biuro projektowe DreamWorlds by TKHolding. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm w składzie: ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. i ALSTAL Real Estate sp. z o.o. Koszt inwestycji to ponad 349,7 mln zł. Wykonawcą wyposażenia Edukatorium jest MAE MULTIMEDIA ART. & EDUCATION SP. Z O.O. Koszt wykonania wystawy to 25,8 mln zł. Prace zakończą się w 2022 roku.

    

   Więcej informacji na:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!