Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Rekrutacje do klas I SP i przedszkoli publicznych na rok szkolny 2023/2024

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Rekrutacje do klas I SP i przedszkoli publicznych na rok szkolny 2023/2024

   W tym roku mieszkańcy mogą wesprzeć lokalne organizacje pożytku publicznego aż 1,5 % wsparciem. Liczy się każda złotówka!

   Przypominamy. Sam zdecyduj na co w tym roku przeznaczysz 1,5 % w ramach rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. Poznaj szczecińskie organizacje pożytku publicznego i dowiedz się więcej o ich działalności na stronie www.pozarzadowy.szczecin.pl. Znajdziesz tam również aktualny wykaz szczecińskich organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1,5 % podatku od osób fizycznych za rok 2022 w 2023 roku oraz będziesz mógł skorzystać z bezpłatnej aplikacji i rozliczyć swój PIT.

   - W Szczecinie mamy 120 organizacji pożytku publicznego – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego. – Każdy kto jeszcze nie zdecydował jakiej organizacji przekazać  1,5 % podatku może w łatwy sposób zapoznać się z wykazem OPP na naszej stronie. Lista organizacji aktualizowana jest na bieżąco.

   Pomóż społecznikom z swojej okolicy i wesprzyj działania realizowane przez lokalne organizacje.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!