Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Ostatnie dni rekrutacji do klas VII dwujęzycznych

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Ostatnie dni rekrutacji do klas VII dwujęzycznych

   Przypominamy, że trwa rekrutacja do klas VII dwujęzycznych, czyli oddziałów, w których treści programowe z wybranych przedmiotów ogólnokształcących realizowane są zarówno w języku ojczystym, jak i obcym.

   W tym roku wszyscy zainteresowani uczniowie mogą wziąć udział w naborze do klasy VII dwujęzycznej w następujących placówkach:

   - Szkoły Podstawowej nr 2 (język włoski),

   - Szkoły Podstawowej nr 6 (język angielski),

   - Szkoły Podstawowej nr 37 (język angielski/język niemiecki),

   - Szkoły Podstawowej nr 74 (język angielski),

   - Szkoły Podstawowej nr 56 (język angielski),

   - Szkoły Podstawowej nr 35 (język angielski).

   Nabór wniosków do klas dwujęzycznych prowadzony jest w formie elektronicznej za pośrednictwem strony https://nabor.pcss.pl/szczecin/klasa7.  Na złożenie kompletu dokumentów, kandydaci mają czas jedynie do najbliższego piątku, tj. do 2 czerwca 2023 r. do godziny 12.00.

   Następnie, 14 czerwca br. odbędzie się sprawdzian predyspozycji językowych. Co ważne, uczniowie przystępują do niego w tej szkole, którą wskazali jako pierwszą na liście preferencji. Wyniki testu predyspozycji językowych zostaną podane do publicznej wiadomości 21 czerwca br. Po tym etapie, zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta, które określa harmonogram tego naboru, nastąpi czas na dopełnienie wszelkich formalności, w tym uzupełnienie wniosku o przyjęcie o kopię świadectwa uzyskania promocji do klasy VII oraz potwierdzenie woli przyjęcia przez rodziców kandydata.

   Ostateczne wyniki naboru do klas VII dwujęzycznych zostaną podane do publicznej wiadomości 10 lipca 2023 r. o godz. 12.00.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!