Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   „Dom dla studenta” – startuje nabór wniosków do edycji 2022

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   „Dom dla studenta” – startuje nabór wniosków do edycji 2022

   Informujemy, że 17 sierpnia 2022 roku o godz. 8.00 rozpoczynamy nabór wniosków w ramach IX edycji programu „Dom dla studenta”.

   Wnioski o wynajęcie lokalu w ramach programu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy składać osobiście w biurze spółki przy ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 45/U2 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres biuro@stbs.pl.

   O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność złożenia wniosków (wniosek i zgoda na przetwarzanie danych osobowych do pobrania poniżej). Wnioski złożone przed godziną 8.00 dnia 17 sierpnia 2022 rnie będą rozpatrywane. Wnioski przyjmowane będą do 22 sierpnia 2022 r. do godz. 16.

   O mieszkanie mogą ubiegać się studenci szczecińskich uczelni, których dochód średniomiesięczny nie przekracza 6 503,80 zł (za dochód uważa się dochód w rozumieniu art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2020 r. poz. 111).

   Umowy najmu zawierane będą na okres studiów z możliwością wcześniejszego ich rozwiązania na koniec każdego roku akademickiego. Przed podpisaniem umowy przyszły najemca zobowiązany będzie do wpłacenia kaucji mieszkaniowej zabezpieczającej należności z tytułu najmu w wysokości czterokrotności czynszu oraz przedłożenia zaświadczenia z uczelni potwierdzającego status studenta.

   Szczegóły dotyczące programu „Dom dla studenta” można uzyskać pod numerem telefonu 91 82 990 61 albo pod adresem e-mail:atelicha@stbs.pl, kontakt Agnieszka Telicha.

   „Dom dla studenta” to wspólny program Miasta Szczecin oraz Szczecińskiego TBS skierowany do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza Szczecinem, którego celem jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki.

   Zalety programu

   Mieszkania wytypowane do programu położone są w bezpośrednim sąsiedztwie szczecińskich uczelni.

   Mieszkania są w pełni przystosowane do potrzeb studentów: w pokojach znajdują się biurka, łóżka, szafy i komody. Kuchnia i łazienka są w pełni wyposażone.

   Wysokość czynszu w studenckim „M” to ok. 380 złotych na osobę (bez mediów), czyli blisko dwukrotnie taniej niż na rynku prywatnym.

   Gwarantowana stabilność czynszu i pewność najmu.

   Program „Dom dla studenta” realizowany jest od 2014 roku przez profesjonalnego i wiarygodnego partnera – spółkę Szczecińskie TBS mającą ponad 25-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

   Więcej informacji o programie „Dom dla studenta”.

   Załączniki

   • STBS_zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych_KM_2019-06-10.pdf

    application/pdf

    Pobierz
   • STBS_PROGRAM_DOM_DLA_STUDENTA_wazny_od_29-05-2019_MK.pdf

    application/pdf

    Pobierz
   • STBS_Dom_dla_studenta_formularz_wniosku_o_wynajecie_czesci_lokalu_mieszkalnego_KM_2022-07-22a.pdf

    application/pdf

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!