Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Targi Bud-Gryf & Home dla biznesu - trwają zapisy na konferencję OZE i Giełdę kooperacyjną

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Targi Bud-Gryf & Home dla biznesu - trwają zapisy na konferencję OZE i Giełdę kooperacyjną
   Targi NETTOarena 6232.jpg
   Targi NETTOarena 6595.jpg
   Targi NETTOarena 7364.jpg

   Już 17 marca 2023 r. w stolicy Pomorza Zachodniego ruszają targi budowlane i wyposażenia wnętrz Bud-Gryf & Home. Wszyscy, którzy planują remont lub budowę domu znajdą podczas trzydniowych targów dobre produkty, porady i inspiracje.

   Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się m.in. z nowymi technologiami, materiałami budowlanymi, maszynami i innowacyjnymi rozwiązaniami grzewczymi. Szczególnie interesujące będą porady jak oszczędzać budując, remontując i użytkując dom. W programie znalazły się także prezentacje dekoracji, wyposażenia i materiałów wykończeniowych dla domów i mieszkań.

   Podczas targów odbędą się dwa wydarzenia skierowane do przedsiębiorców. Pierwszym jest Giełda kooperacyjna, czyli szybkie spotkania, podczas których firmy będą miały szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe. W tym roku wydarzenie ma charakter hybrydowy; odbywać się będzie jednocześnie zdalnie (w dniu 16.03) oraz stacjonarnie w pierwszym dniu targów Bud-Gryf & Home na terenie Netto Areny. Do udziału w Giełdzie zgłosiło się już blisko 50 przedsiębiorców – zarówno z Polski i Niemiec, jak i w części wirtualnej z odległych rynków: Tajwanu, Szwecji, Litwy, Belgii, Włoch i Cypru. Co ważne, Giełda jest bezpłatna i wciąż firmy mogą zgłaszać swój udział.

   Giełda organizowana jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

   W ramach targów odbędzie się także czternasta edycja konferencji "Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju", w tym roku poświęcona morskiej energetyce wiatrowej. Konferencja organizowana jest wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

   Targi to także okazja do podpatrzenia fachowców przy pracy; jednym z nich będzie Paweł Machomet, który poprowadzi warsztaty renowacji mebli.

   Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem: https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/bud-gryf-home-2023/informacje-o-wydarzen

   Organizatorem Bud-Gryf & Home jest Żegluga Szczecińska Turystyka i Wydarzenia Sp. z o.o. Targi rozpoczną się 17 marca br. w hali Netto Arena w Szczecinie i potrwają do 19 marca. W piątek hala zostanie otwarta dla uczestników o godz. 12:00, koniec pierwszego dnia imprezy zaplanowano o godz. 17:00, w sobotę i niedzielę natomiast hala dostępna będzie od godz. 10:00 do godz. 17:00. Wejście na imprezę i parking przy hali są bezpłatne. W tym roku targi odbywają się po raz trzydziesty. Już po raz drugi wydarzenie odbędzie się w hali przy ul. Szafera. 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!